full screen background image

Veřejné LED osvětlení, dobíjecí stanice i bezdrátový rozhlas pomáhají zvyšovat kvalitu života

Nároky na kvalitu životu průběžně stoupají. S postupujícím technologickým rozvojem se zvyšují i požadavky jednotlivců a firem nejen na vybavení jejich soukromých domů, bytů, kanceláří a provozoven, ale také na veřejný prostor. A obce, které si chtějí uchovat či dokonce zvýšit atraktivitu, se proto zcela logicky snaží přizpůsobovat svůj mobiliář potřebám svých občanů i dalších obyvatel, podnikatelů či návštěvníků.

 

Inteligentní veřejné LED osvětlení je úsporné a šetří obecní rozpočet

Bez veřejného osvětlení se neobejde žádné město ani vesnice. To klasické má však nemalou spotřebu. Proto každá samosprávná územní jednotka, která chce rozumně hospodařit se svými prostředky, sleduje současné trendy a využívá možnosti, které jí poskytují moderní technologie. Jednou z nich je i veřejné LED osvětlení.

 

Jaké hlavní výhody nabízí inteligentní veřejné LED osvětlení?

 • je úsporné a výrazně snižuje náklady na spotřebovanou energii,
 • je v podstatě bezúdržbové,
 • extrémně dlouhou životnost,
 • nabízí různou teplotu osvětlení od bílé až po žlutou,
 • lze ho snadno programovat a operativně přizpůsobovat aktuálním potřebám.

 

Solární multifunkční dobíjecí stanice jsou výrazným přínosem pro každý městský mobiliář

V dnešní době každý ocení možnost dobít si mobilní telefon, tablet, elektrokoloběžku nebo připojit notebook do sítě na veřejně přístupném místě. Snadné a nízkonákladové řešení přitom nabízejí solární multifunkční dobíjecí stanice vybavené klasickými zásuvkami, USB, autozásuvkou, a dokonce i stojanem na kola a kompresorem. Mezi jejich hlavní přednosti patří:

 • nezávislost na rozvodné síti
 • nulové náklady na provoz
 • možnost konfigurace přesně na míru

 

Bezdrátový rozhlas umožňuje snadné a rychlé sdělování informací na celém území obce i města

Přestože jsou samosprávné jednotky povinny zveřejňovat důležité informace na veřejně přístupné vývěsce i na internetu, není tento způsob vždy dostačující. Zejména v případě nutnosti varování obyvatel před živelnou nebo jinou katastrofou je stále nejúčinnějším prostředkem obecní rozhlas. V dnešní době je ovšem nejlepším řešením bezdrátový rozhlas, který lze snadno nainstalovat i na odlehlejších místech. Navíc do něj lze bez obtíží integrovat různé komunikační prostředky a akustické prvky.

Nová generace bezdrátového rozhlasu tak efektivně spojuje výhody klasického drátového rozhlasu se systémem varování a vyrozumění. Umožňuje nejen řešení naléhavých situací, ale také informování o probíhajících a chystaných kulturních, společenských i komerčních akcích v lokalitě a okolí, jednáních zastupitelstva a platných vyhláškách a nejrůznějších novinkách.

 

Co vše umí bezdrátový rozhlas?

 • Vstup přes mikrofon, z CZ, rádia apod.,
 • použití rozličných varovných signálů,
 • poskytování verbálních informací.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *