full screen background image

Virtuální asistent umí vše!

Jste pracovně natolik vytížen, že nevíte, kam dřív skočit? Uvítali byste pomoc asistentky, ale šéf vám ji ne a ne poskytnout? Neklesejte na mysli, asistentku si můžete pořídit i sami. A nebude vás stát majlant.

 

Co umí virtuální asistent?

Žádná pracovní smlouvy, žádné mzdové náklady, odvody na zdravotním i sociálním. Virtuální asistent je službou, jež je dostupná naprosto každému. Jeden asistent, tisíc dovedností. Virtuální pomoc spočívá v principu, že je poskytována agenturně. MYTIMI má k dispozici administrativní pracovnice, účetní, právníky, překladatele i copywritery, kteří dokáží pružně zareagovat podle poptávky. Váš aktuální požadavek budete řešit s account managerem. Nikdo si vás nebude přehazovat jako horký brambor. V rámci asistenčních služeb je vám k dispozici administrativa, reporting a rešerše.

 

Průzkum trhu napoví

Asistent se nezalekne ani takového úkolu, jako je průzkum trhu. Díky němu najdete potenciál pro expanzi, zmapujete spokojenost zákazníků a zjistíte, jak to dělá konkurence. Což jsou informace k nezaplacení. Nové obchodní příležitosti jsou to, co dělá byznys byznysem. A tak je analýza trhu, firem, produktů, kontaktů i dodavatelů žádaným artiklem.

 

Kompletní správa sociálních sítí

Abyste v dnešní době uspěli, neobejdete se bez sociálních sítí. Že ještě nemáte facebook, instagram nebo nejste vidět na pinterest? Pak patrně přicházíte o nejúčinnější marketingové formy. Správa sociálních sítí z rukou profesionálů se rozhodně vyplatí. Dejte o sobě vědět. V MYTIMI vám vytvoří kompletní plán na základě důkladné analýzy, nastaví reklamní kampaň a napíšou příspěvky, které zaujmou. Ať žijí #hastagy.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *