full screen background image

Víte, kde sehnat pneumatiky pro vaše stavební stroje?

Nejen osobní automobily potřebují čas od času nové pneumatiky. I u stavebních strojů se nám časem opotřebí, může dojít k jejich poškození při jízdě ve velmi náročném terénu, v sutích staveb a podobně. Stejně tak je mnohdy potřeba přepravit nákladní techniku z bodu A do bodu B, a můžeme potřebovat sněžné řetězy. Toto vše nakoupíte v e-shopu cematshop.sk.

 

Stavební pneumatiky

Hodit by se vám mohly CAMSO stavební pneumatiky 10 – 16,5. Jde o univerzální pneumatiku v prémiové kvalitě, které je první skutečně všestrannou SKS pneumatikou. Má inovativní nesměrový design, hodí se pro mixované povrchy, skvěle kombinuje odolnost a trakci, má ochrannou vrstvu mezi bloky dezénu Void Guard. Jde o novou pětku Impact Guard. Koupit ji můžete za 216,85 euro včetně DPH. Technické údaje: hmotnost 32 kg, šířka 10, průměr ráfku je 16,5, počet pláten 10 PR.

Trošku větší jsou pak CAMSO stavební pneumatiky 12 – 16,5. Jak již název napovídá, tady je šířka 12, průměr ráfku 16,5, hmotnost 32 kg a počet pláten 12 PR. Cena je 220,45 euro včetně DPH. Tato pneu je nástupkyní SKS XTRA, má o 30 % vyšší dezén, životnost je také o 30 % vyšší ve srovnání s předchůdkyní. Jde o novou pětku Impact Guard a má ochrannou vrstvu mezi bloky dezénu Void Guard.

 

Nakupte si nejen pneumatiky

Kromě stavebních pneumatik v e-shopu najdete i vzdušnicové pneumatiky, sněhové řetězy nebo můžete využít kompletní přezutí VZV. Výborným sortimentem v nabídce je Čemag –  polyuretanové návleky na vidlice. Čemagy mají vyhotovení na míru pro vaše nosné vidlice. Mají protiskluzový efekt chránící zboží před sklouznutím, poškození vlivem otěru, efektivně zvyšují bezpečnost práce, mají výborné vlastnosti i při vysokém zatížení, násobně vyšší životnost a nosnost než guma a výdrž materiálu je až 5 let.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *