full screen background image

Zlaté české ručičky nevymřely! Průtokové a zásobníkové ohřívače vody od RPR-WTERM jsou toho důkazem

Nedílnou součást zařizování nového obydlí či rekonstrukce toho stávajícího představuje vedle rozvedení elektřiny i zajištění vody a tepla. Bez toho to dnes již zkrátka nejde. Pokud vás tyto práce v budoucnu čekají, mohl by se vám hodit tip na ryze tuzemskou společnost RPR-WTERM, s.r.o., která již více než 20 let vyrábí průtokové a zásobníkové ohřívače vody různých typů pro domácnosti i průmyslové využití.

 

Ekonomické ohřívače vody pro každý projekt

Nízké náklady na provoz

Firma RPR-WTERM, s.r.o. vyrábí elektrické průtokové a zásobníkové ohřívače vody všeho druhu, přičemž jejich společnou vlastností je uzpůsobení pro ekonomicky nenáročný provoz.

 

Výkon až do 36 kW

V sortimentu elektrických průtokových ohřívačů vody můžete vybírat zařízení s výkonem od 0,6 kW až do 36 kW. Jak je patrno z šíře rozpětí, RPR-WTERM vyrábí ohřívače jak pro malé domácnosti, tak i velké průmyslové komplexy.

Náš tip: Průtokové ohřívače jako úsporné a efektivní řešení ohřevu vody

 

Objem až 2 000 litrů

Stejně je tomu i v případě akumulačních, zásobníkových a kombinovaných bojlerů, které RPR-WTERM standardně vyrábí v sériovém provedení s objemem od 5 do 500 litrů. Na zakázku je možné připravit individuální řešení s objemem dokonce až 2 000 litrů.

 

Speciality pro náročné

V nabídce společnosti naleznete například i hybridní akumulační zásobník s průtokovým ohřevem vody, který vyniká extrémně ekonomickým provozem.

Náš tip: Jak na teplou vodu efektivně a ekonomicky

Ve všech případech se můžete spolehnout na individuální přístup, profesionální poradenství a kompletní zajištění realizace. Ať už se rozhodnete pro „klasiku“, anebo třeba solární ohřev vody.

 

Česká kvalita s více než 20letou tradicí

Společnost RPR-WTERM, s.r.o. je tradičním českým výrobcem elektrických ohřívačů vody a souvisejícího příslušenství. Za více než 20 let na trhu si firma vybudovala renomé, které potvrzuje, že „zlaté české ručičky“ ještě nevymřely. Při vyrábění průtokových a zásobníkových ohřívačů vody si lidé v RPR-WTERM zakládají na vysoké kvalitě odváděné práce, spolehlivosti a 100% odbornosti při výrobě i servisu. Ta se odráží i v nemalých investicích, které firma neustále vkládá do sledování moderních trendů v oblasti techniky, vědy a navazujícího technologického vývoje.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *