full screen background image

Bagety úspěšně vytlačují tradiční české chlebíčky, které pomalu končí

Praha, 8. září 2017 – Málokdo by si ještě nedávno dokázal pouze představit pracovní porady bez klasických českých chlebíčků či koblih, jejich éra už ale pomalu končí. Vytlačuje je jiný druh občerstvení, který jde s dobou a reflektuje požadavky současných klientů na čerstvé a především kvalitní suroviny. Dobrým příkladem tohoto přístupu je i úspěšná Bageterie Boulevard, která před rokem rozjela službu BB Box. Ta nabízí dovážku boxu bagetek přímo až na váš firemní stůl nebo na pořádanou party či soukromý piknik.

Služba této skvělé dovážky BB Boxu kurýrem nyní úspěšně funguje jak v Praze, Brně tak i Plzni, na všech ostatních pobočkách oblíbené Bageterie Boulevard si zatím mohou zákazníci objednávku vyzvednout jen osobně. Postupně bude rozvoz samozřejmě zaveden pro veškeré pobočky Bageterie Boulevard. Takto připravené občerstvení je vhodné především při tradičních konferencích, team-buildingových akcích či poradách, kde je potřeba dodat rychle a čerstvé občerstvení. Rozhodně se tedy bagety neztratí ani na větší či menší party nebo soukromém pikniku. V případě firem je zavedený věrnostní program, kdy jsou zákazníkovi s každým dalším objednaným boxem připisovány kredity přímo na portálu Slevomat – ty je pak možné využít na nákup jakéhokoli nabízeného produktu v rámci velké databáze serveru, např. wellness pobytu.

„Tento koncept BB Boxů má opravdu obrovský potenciál, za prvních 6 měsíců letošního roku vzrostl počet objednávek až dvojnásobně. Klienti si mohou vybírat mezi tradičními bagetovými boxy, v nabídce však máme také i sweet box složený celkem ze 3 druhů muffinů. Dodáváme i ledový čaj nebo dokonce pomerančový fresh,“ uvádí Jan Petr z Bageterie Boulevrad. V případě doručení kurýrem postačí objednat si jídlo pouze 2 hodiny předem nikoli až celých 24 hodin předem, jak bývá u těchto služeb obvyklé. Hodina je nutná na celkovou přípravu v restauraci a hodina je vyhrazená na doručení.

Bageterie Boulevard aktuálně pamatuje rovněž na životní prostředí, krabičky BB Boxů jsou vyrobeny z recyklovaného papíru a celá její nabídka má jednotnou vizuální stylizaci známého řetězce. Cena za jeden box s 16 kusy bagetek je pouhých 349 Kč, při navýšeném odběru se cena pro odběratele na celý následující měsíc samozřejmě o něco sníží na částku 319 Kč. Firmy mohou platit také formou vystavené faktury. Více podrobnějších informací o nové službě naleznete nainternetových stránkách www.bbbox.cz.

Kontakt pro média:

Ivana Jenerálová,

email: jeneralova@tristarpromotion.cz,

tel.: +420 777 563 943

 

Více o známé společnosti s názvem Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je aktuálně moderním, dynamicky se rozvíjejícím českým konceptem kvalitních restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízové pobočky, které má po celém trhu České republiky i v zahraničí. Křupavé bagety naplněné originálními a především kvalitními a čerstvými chutnými surovinami jsou vždy dobře upečené a připravené na místě, na přání zákazníka. Největší prioritu dává Bageterie Boulevard právě maximální čerstvosti a kvalitě svých výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to skvělá restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat žádné kompromisy a chce jíst především kvalitně.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *