full screen background image

Čistička vzduchu Kärcher – aby ovzduší na pracovištích bylo opět zdravé

Lidé jsou velice ovlivňováni prostředím, ve kterém se často pohybují. Jelikož tráví mnoho času na svých pracovištích, podléhají tamním vlivům. Často jsou tedy vystavování útoku různých mikroorganismů a rozvířenému prachu. Vydýchaný vzduch z nich doslova vysává energii. Čistička vzduchu od Kärcheru si s nepříjemným ovzduším poradí během několika minut a díky speciálním účinným filtrům se stane klíčovým bodem prevence před nemocemi a jejich šířením.

Je důležité, aby pracovní prostředí bylo svěží a čisté, protože jen v takovém se lidem pracuje nejlépe. Dojem svěžesti však často rychle mizí kvůli vydýchanému vzduchu v místnosti, vířícímu prachu či mikroorganismům, jako jsou bakterie nebo plísně. Špatné pracovní prostředí tedy nahrává nemocím a jejich šíření, což se podepíše zejména na vašich zaměstnancích, ale i jejich pracovních výkonech.  Takovým nepříjemnostem je potřeba předcházet. Nejlepší prevencí je udržování čistého ovzduší na pracovištích, čímž se rapidně sníží procento poletujícího prachu a zamezení se šíření všech zdraví škodlivých mikroorganismů číhajících v zákoutích místností.

Čistička vzduchu Kärcher Air Purifier AF 100 si snadno poradí s prachem, zápachem i pylem. Během několika minut vyčistí vzduch až na 100 metrech čtverečních, a to i v případě, že stojí v rohu místnosti. Jelikož zařízení disponuje masivními kolečky, není problém s ním kdykoliv manipulovat a přesouvat ho na místa, kde je zrovna nejvíce potřeba. V čističce vzduchu Kärcher Air Purifier AF 100 je zabudován laserový senzor. Pokud je zařízení v automatickém režimu, senzor sám průběžně kontroluje kvalitu vzduchu v místnosti, kterou následně zobrazí pomocí přehledné barevné škály. Aktuální obsah jemného prachu ve vzduchu či životnost filtru lze kdykoliv zobrazit na displeji.

Další výhodou zařízení je možnost do čističky nainstalovat kromě klasického víceúčelového filtru i další 4 druhy speciálních filtrů. Tyto filtry eliminují primárně alergeny, bakterie, pachy, nebo těkavé organické sloučeniny.

Čistička vzduchu Kärcher Air Purifier AF 100 bude vaše zaměstnance neustále hýčkat svěžím a příjemným prostředím.

Více informací naleznete na www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *