full screen background image

Envicomp, s.r.o. nabízí špičková čerpadla pro každého

Společnost Envicomp, s.r.o. se prodejem výkonných čerpadel zabývá již řadu let. V současné době nabízí výhradně špičková čerpadla od renomovaných světových výrobců. Pokud uvažujete o koupi čerpadla, potom by vám nabídka společnosti Envicomp, s.r.o. rozhodně neměla uniknout.

„Čerpadla bez úkapů“

Společnost Envicomp, s.r.o. se zaměřuje především na nabídku bezucpávkových a tedy bezúkapových čerpadel. V jejich nabídce najdete čerpadla s magnetickou spojkou, membránová čerpadla s pneupohonem, dávkovací a sudová čerpadla, dále také filtrační zařízení pro filtraci kapalin, plastové nádoby a veškeré příslušenství. Nabízená čerpadla jsou určena pro čerpání čistých kapalin i chemicky agresivních, bez obsahu pevných nebo feromagnetických látek.

 

Profesionální servis zaručen

Kromě dodávky špičkových čerpadel nabízí Envicomp, s.r.o. i maximálně profesionální servis. Ke všem dodaným typům čerpadel zajišťuje záruční i pozáruční servis, včetně dodávek náhradních dílů přímo ze skladu v Ledči nad Sázavou. Příjemný je i fakt, že se společnost Envicomp, s.r.o. snaží nabídnout každému zákazníkovi výhodný poměr kvality a ceny dodávek.

Kompletní nabídku společnosti najdete na www.envicomp.cz

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *