full screen background image

Hledáte kvalitní a cenově dostupné betonové jímky? Nabízí je Dobrezumpy.cz

Ti, kteří nemohou nebo zatím z nějakého důvodu neodvádí odpadní vody ze svých domovů do kanalizace, musí zajistit jejich správnou likvidaci. Možností je buď pořízení si domácí čističky odpadních vod, anebo koupě spolehlivé betonové jímky Opava, Ostrava, Zlín, Znojmo, Brno, České Budějovice, Králíky, Praha, Mladá Boleslav, Aš nebo jiné město.

Jestliže patříte k těm, kteří chtějí zvolit nejjednodušší i cenově přijatelnou cestu, vsaďte právě na betonové jímky.

Kvalitní betonové jímky od Dobrezumpy.cz

Už léta nabízí klientům kvalitní, ověřené a cenově dostupné betonové jímky Mladá Boleslav i jinde společnost Dobré žumpy. Jímky z betonu od této firmy mají podobu hermeticky uzavřené nádoby s hranatým tvarem, které jsou nepropustné s dostupnou certifikací.

Samozřejmostí je i příslušenství, ať už jde o nepřejezdovou desku, betonový nástavec nebo bezpečnostní betonový poklop a betonový komín. Navíc si můžete dokoupit poklop z litiny, přejezdovou desku pro případ, že víte, že přes žumpu budete jezdit autem nebo měřič hladiny kapaliny, abyste měli přehled o aktuálním stavu uvnitř.

Poklop je kvalitní a dokonale těsní, můžete se spolehnout na to, že zabrání vniku jakýchkoli odpadů do vnitřní části jímky. Zároveň se přes ně pohodlně odsává objem za pomoci fekálního vozu.

Kde použít jímku z betonu?

Jímky jsou určeny pro nemovitosti, které není možné, nebo je problematické napojit na kanalizace napojenou k ČOV. Zpravidla se jedná o chalupy. Ve srovnání s domovní ČOV nevyžaduje toto řešení téměř žádnou údržbu. Důležité je ale pravidelní vyprazdňování fekálním vozem.

Konstrukce je využitelná i k zadržování dešťovky nebo k realizaci sklepních prostorů.

Právě teď jsou jímky na dobrezumpy.cz v akci za sníženou cenu o 1 000 Kč. Jímka o objemu 12 m3 vás tak aktuálně přijde na 35 000 Kč. Podívejte se na kompletní nabídku a vyberte si dle svých potřeb.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *