full screen background image

Fre-Pro: Povzbuďte své profesionální řidiče

Řidiči z povolání mají extrémně náročnou práci, ve které tráví mnoho času. Jako zaměstnavatelé jim můžete jejich práci každodenně zpříjemnit maličkostí do auta.

Povolání řidiče s sebou nese velké množství zodpovědnosti. Řidič musí být neustále ve střehu a má zodpovědnost za své cestující nebo svůj náklad. Všichni víme, jak je řízení fyzicky náročné a obzvlášť při dlouhých cestách začnou za volantem člověka bolet oči a pociťuje velkou únavu. Otto Fresh od společnosti Fre-pro je novinka, která si klade za cíl pomáhat řidičům na jejich cestách. Jedná se o gelovou vůni od firmy Fre-pro z USA ve tvaru auta nebo náklaďáku. Tyto a další osvěžovače vzduchu Fre-pro jsou vyráběny z ekologicky šetrných materiálů a všechny vydrží vonět třicet dní, někdy dokonce i déle. Majitelé spedičních firem nebo jiných společností, které zaměstnávají profesionální řidiče, by měli této novince věnovat zvláštní pozornost. V poměru ceny a výkonu se jedná o ideální variantu provonění automobilu. Oproti klasickým stromečkům má hned několik výhod. V první řadě se umístí jednoduše pod sedadlo a tak nenarušuje design vozidla. Zároveň také nebrání ve výhledu a neodvádí pozornost. Vydrží vonět zaručeně se stejnou intenzitou po celý měsíc.

Z některých stromečků nebo osvěžovačů může po chvíli bolet hlava, když je vůně příliš silná. Speciální vůně Otto Fresh od Fre-pro omezuje únavu řidičů, aniž by příliš zahlcovala smysly. Navíc pachy eliminuje už při jejich vzniku, nejedná se tedy jen o překrývání nepříjemného zápachu. Svým řidičům tak dopřejete příjemné pracovní prostředí i na cestách. Roky zkušeností s aromaterapií prokázaly, že vůně ovlivňují lidskou psychiku i tělo. Stačí tedy taková maličkost, aby se řidič cítil příjemně a zůstal po delší dobu bdělý a pozorný. Investice do zaměstnanců se vždy vyplatí.

Produkty od Fre-Pro zakoupíte na: https://www.eshop-frepro.cz/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *