full screen background image

Hledáte specialistu na pohonnou techniku? Více než 30 let praxe vás přesvědčí

Tipy na dobré dodavatele produktů a služeb pro průmysl by se leckdy daly vyvažovat zlatem. A my pro vás právě jeden takový máme a to dokonce úplně zadarmo. Slyšeli jste už o společnosti FORIN s.r.o.?

Začneme pěkně od začátku. Lidé se často obávají hledat svého dodavatele mimo hranice republiky, protože mají strach ze složité komunikace a případného nepochopení svých požadavků. A to může být v případě drahého průmyslového zboží pro rozpočet firmy skutečně fatální. Pokud však svůj osobní prostor dokážete překročit alespoň maličko a zamíříte do země, s níž jsme ještě nedávno sdíleli své hranice, určitě se ničeho podobného nemusíte bát.

 

Špička jenom na slovenském trhu

Společnost FORIN s.r.o .působí na slovenském trhu už více než 30 let. Během této doby se vypracovala na předního dodavatele průmyslových pohonů, motorů a převodovek nejenom na Slovensku, ale i v celé střední a východní Evropě. Stále si však udržuje statut přívětivého podniku s  rodinnými základy.

Své výrobky přes výrobu strojů a zařízení až po asynchronní elektromotory dodává značkám mnoha známých jmen. Jmenovat můžeme například:

  • SIEMENS
  • SJT Moldava
  • GSM
  • Pack Trade
  • a další

Dodávat vám mohou jak jednotlivá zařízení, tak i potřebné funkční komponenty. Mezi vlajkové výrobky společnosti FORIN s.r.o.tak rozhodně patří planetové převodovky, přímočaré mechanické pohony TMP  a samozřejmě také mechanické variátory. Stačí si zvolit zařízení, které potřebujete a svěřit jeho výrobu profesionálům. Více se dozvíte na stránkách www.forin.sk.

Nově najdete v nabídce navíc i možnost dodávek odlitků ze šedé a tvárné litiny, ale i širokého sortimentu odlitků z barevných kovů. Jistě oceníte i možnost kovoobrábění na kvalitních přístrojích a další možnosti výroby přesně podle dodané dokumentace. Na přesnosti a rychlosti si tady zaručeně zakládají. Vyzkoušejte to i vy!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *