full screen background image

Buďte v oblasti reklamy soběstační se vším všudy!

Reklamní předměty patří k těm nejlevnějším a nejefektivnějším způsobům propagace vůbec. Na darovanou vizitku většina lidí brzy zapomene, ale tužka, s níž budou zapisovat své poznámky do diáře nebo hrnek, z něhož budou popíjet svou ranní kávu, jim dozajista utkví v paměti mnohem lépe. A odtud už je jen krůček k opětovnému využití vašich služeb.

Výroba reklamních předmětů ve větším množství patří k velmi levným variantám. Ale ještě lépe na tom budete, pokud se o tento proces postaráte svými vlastními silami. Pomoci vám může třeba praktický termotransferový 3D lis , který natiskne vaše logo na široké spektrum přívěsků, pouzder na tablety, krytů mobilních telefonů, kamenných desek, talířů nebo třeba hrnků. Vše funguje na principu sublimační metody, takže výsledný produkt je velmi odolný a trvanlivý.

Navíc jde o multifunkční zařízení, takže není problém tisknout vaše logo na několik různých předmětů (od propisky až po hrnek) ve stejném čase.

 

Měli byste vědět: Co je to sublimační metoda?

Uvnitř termotransferového 3D lisu vzniká během procesu výroby vakuum. Takto vzniklý tlak poté přitiskne tepelně odolný silikon na dekorovaný předmět přesně v takovém tvaru, jaký požadujete. Už žádná rozmazaná loga nebo potisky, které se smývají už dotekem teplé dlaně!

Obsluha celého zařízení je velmi jednoduchá. Stačí nastavit požadovaný čas a zvukový alarm vás samá upozorní, až bude celé dílo hotovo. Potěší vás i silná a velmi stabilní konstrukce částí ze železa a hliníku, která zajišťuje dlouhou životnost samotného přístroje. Náklady na jeho pořízení se vám tedy zaručeně vrátí několikanásobně. A chcete-li zajít při výrobě reklamních předmětů ještě dál, vsaďte na ověřený řezací plotr , který vám vytvoří zajímavé reklamní kousky přímo na míru! Jednodušší už to ani být nemůže.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *