full screen background image

Praktické skladování v multifunkčních kontejnerech

Hledáte-li možnost, jak uskladnit materiál, nábytek, pneumatiky nebo třeba jen nářadí a zahradní sekačku, skládací skladovací kontejnery pro vás budou to pravé. Firma Kovobel přišla se skvělým nápadem, zaměřuje se na prodej mobilních kontejnerů, které jsou multifunkční a snadno rozložitelné. Můžete je kdykoliv přemístit a upravit podle vašich momentálních potřeb, jejich skládací technologie je velmi dobře promyšlená.

 

Mobilní skladovací kontejnery Kovobel

Kdykoliv můžete kontejner naložit a převézt tam, kam zrovna potřebujete. S pomocí bohatého vybavení a zajímavého příslušenství je jejich využití velice variabilní. Skládací multifunkční kontejnery využije každý, díky jejich snadné montáži a demontáži se jedná o jednoduché řešení, jak získat skvělé prostory navíc pro cokoliv, co budete potřebovat. Nechcete-li již sestavený kontejner znovu rozebírat, přemístíte jej s pomocí vysokozdvižného vozíku nebo jeřábem. Jednotlivé kontejnery se dají umístit zvlášť, vedle sebe či je lze seskládat na sebe. Vyrábí se z vysoce kvalitního pozinkovaného plechu v různých rozměrech, z čehož nejmenší může mít délku 1 m, šířku 1,2 m a výšku 2,2 m, největší kus zakoupíte o délce 6 m, šířce 2,2 m a výšce 2,6 m.

 

Jak lze využít skladovací kontejnery?

Škála využití skladovacích kontejnerů Kovobel je opravdu široká, vyrábí se nejenom o různých rozměrech, ale také v rozličných variantách, co se týče vybavení. Nejčastěji si je lidé pořizují jako skladovací kontejnery na materiál a zboží, dají se totiž dovybavit regálovým systémem. V případě, že se sestavují kontejnery na sebe, doporučuje se provést vyztužení střechy. Dveře mohou být dvoukřídlé či jednokřídlé se zámkem nebo bezpečnostní závorou. Jako další možnost se dají použít jako přístřešek na auto, kola a popelnice, na uskladnění dřeva, pneumatik a nábytku, na zahradní nářadí atd.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *