full screen background image

Přemýšlíte, čím nahradit originální tonery do tiskáren?

Každý podnikatel si čas od času musí udělat audit výdajů a zisků ze svého podnikání. Pokud jste si něčím podobným nedávno prošli i vy a zjistili jste, že první položka začíná nebezpečně narůstat na úkor té druhé, určitě jste si už položili základní otázku: Co s tím? Odpověď je snadná: Začněte pěkně od píky.

Ano, třeba u tak nenápadných položek jako je tisk důležitých dokumentů. Zaměříte-li se na něj podrobně, zjistíte, že může tvořit až polovinu nutných nákladů vynaložených na administrační oddělení. A co s tím?

 

Nebojte se nahradit značku dostupnou levnější kvalitou

Přemýšleli jste někdy nad tím, co přesně tvoří cenu drahého značkového toneru? V ceně pro vás je započítán nejenom materiál, ale také třeba ochranná známka na produkty nebo získané know-how. Platíte tedy za spoustu věcí, které reálně nikdy nevyužijete.

Odměnou vám je víceméně jen dobrý pocit při nákupu značkového zboží. To by vám však ke spokojenosti stačit nemělo. Pokud například značkové tonery HP nahradíte jejich neoriginálními protějšky zjistíte, že užitná hodnota bude prakticky srovnatelná. Vstupní investice je však několikanásobně vyšší.

 

Víte, za co vlastně připlácíte?

Tyto zvýšené náklady se vám bohužel v žádném případě nevrátí díky mírně prodloužené životnosti tonerů. A to tím spíše, že kompatibilní produkty se od svých značkových bratříčků příliš neliší.

Ke každému toneru existuje šikovná a levná alternativa. Hledáte-li například náhradní tonery značky Xerox, navštivte e-shop Tonerdepot.cz a porozhlédněte se po levnějších alternativách. Do vyhledávače stačí zadat typ vaší tiskárny a okamžitě uvidíte dostupné možnosti. A kdybyste se přece jenom takového nákupu příliš obávali, můžete si svůj výběr potvrdit jednoduchou konzultací s odborníky. Konzultace je samozřejmě zdarma a vybrané tonery vám do kanceláře dorazí za pár dní. Vyzkoušejte a uvidíte sami!


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *