full screen background image

Hledáte spolehlivý pneuservis? Už nemusíte!

Hledáte místo, kam můžete kdykoliv, když není s pneumatikami vašeho vozu vše v pořádku, zavítat? Pneuservis Praha se sídlem v městské části Michle je pro vás připraven po celý čas otevírací doby. Můžete se zde zastavit jak na počkání (při nějaké náhlé situaci) nebo se telefonicky či online objednat. Dočkáte se zde veškerého potřebného servisu pro vaše pneumatiky, od doporučení při nákupu nových pneumatik, přes opravy menšího i většího charakteru až po prodej použitých pneumatik. Vždy se dozvíte přibližnou dobu trvání, kterou váš vůz v servisu stráví a finanční náročnost opravy či jiného zásahu, tak, abyste se na ni mohli dopředu připravit. Transparentnost zde patří na přední příčky.

 

Opravy všeho druhu

Společně s kvalitou prováděných služeb. Pneuservis nabízí parkovací místo až pro 25 vozidel, parkovat tedy budete v maximálním pohodlí. Pokud kolo vašeho automobilu utrpělo pouze malý defekt, oprava v pneuservisu na Praze 10 potrvá krátkou dobu. Lze to vyřešit například nalepením záplaty a vy tam můžete se stávajícími pneumatikami ještě dlouho brázdit české silnice. Ve složitějších případech, které si žádají náročnější práci jako například narovnání ráfku, svařování poškozených disků apod., bude práce vyžadovat delší čas.

 

Přezutí pneumatik bez čekání

Kromě oprav poškozených pneumatik nabízí pneu servis Praha také například přezutí zimních pneumatik na letní a opačně. Nyní už máte všichni jistě obuto na zimní variantu, než se nadějete, však nastane čas, kdy bude třeba vrátit zpět letní gumy. Proto již nyní pamatuje, že když se už brzy objednáte, nebudete muset čekat dlouhé fronty, které v pneuservisech často bývají.

 

Kdy se vyplatí bazarové pneu?

Pokud zjistíte, že vaše současné pneumatiky mají ty nejlepší roky za sebou, můžete se zde poohlédnout po nových. Respektive po krátce použitých pneumatikáchpneubazaru. Svojí kvalitou se téměř vyrovnají těm novým, jsou skladované ve výborných podmínkách a mohou vám tak ještě sloužit po dlouhé desítky tisíc kilometrů. Bazar pneumatik je ideální použít například ve chvíli, kdy měníte jednu ze čtyř pneumatik po nějakém defektu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *