full screen background image

Prodej a servis CNC strojů s AWAC

Firma AWAC se objevila na trhu v roce 1990 a jejich hlavním úkolem je prodej CNC strojů a zároveň jejich servis. Dodávají hlavně MicroStep stroje. Pokud tedy i toto je vaše otázka, pak zkuste firmu AWAC.

 

Jaké nabízejí služby?

MicroStep stroje jsou stroje, které vám slouží k dělení materiálu pomocí laseru či plasmy, k řezání vodním paprskem, autogenem nebo vysokootáčkovým vřetenem. Materiálem jsou především trubky, profily, kopule nebo plechy. Tyto technologie AWAC dodává s ohledem na automatizaci celého procesu a zároveň obsahují řídící systém. Můžeme s klidem říct, že CNC stroje zajišťují dokonalou přesnost a zároveň komfort.

Řezání vodním paprskem se vyvíjí kupředu. Moderním trendem je se pak stává řezání 3D. Hotové produkty uplatníte v různých oblastech průmyslu, především však ve strojírenství, stavebnictví, elektrotechnice nebo lehkém průmyslu. Mezi další využité technologie se řadí řezání dlažby vodním paprskem. Pro takové řezání máte k dispozici tři pobočky, a to řezání vodním paprskem Praha, řezání vodním paprskem Brno a řezání vodním paprskem Plzeň.

 

CNC stroje od AWACu

CNC stroj Aqua cut vám pomůže se řezáním vysokotlakým vodním paprskem pro přesné řezání kovových i nekovových materiálů. Stejně tak k podobným úkonům slouží i Watercut, který navíc lze kombinovat s plazmou. Dalším zájmem je především CNC laserový řezací stroj, který vyřízne přesný tvar, jenž si sami snadno nadiktujete. Řežou se hlavně plošné materiály, dále pak také složitější konstrukce jako jsou potrubí nebo jiné konstrukce. Mezi takové CNC řezací stroje patří MSF přístroj.

 

Jak je to se servisem?

AWAC pro vás zajišťuje pravidelný servis CNC strojů. Jsou dodávány náhradní díly, a kromě záručních i pozáručních servisů je součástí repase a přestavby strojů. Jednou ročně provádí pravidelné kontroly. Výhodou AWACu jsou i opravy CNC strojů a telefonické podpory v případě nutnosti, kdy se jedná o vzdálenou diagnostiku závad.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *