full screen background image

Jádrové vrtání? Pomůže vám profesionální společnost

Při rekonstrukci či výstavbě domů nemusí jít vždy vše podle přednastaveného plánu. V některých případech si dokážete poradit své pomocí, co však dělat, když se před vámi objeví nepoddajný materiál z panelu nebo železobetonu? V takové situaci musí na místo určení přijít těžká technika a zkušení odborníci, kteří přesně vědí, jak jádrové vrtání probíhá. Využití jádrového vrtání je celkem obsáhlé. Hodí se zejména pro vytvoření kruhového prostupu nebo k průzkumnému vrtu. Rovněž se dá využít při potřebě ukotvení konstrukcí do patřičného otvoru. V neposlední řadě se nabízejí demoliční práce.

Jádrové vrtání se všestranným využitím

Vytvořené prostupy se dají následně použít například k instalaci topení, elektřiny, vzduchotechniky nebo plynu. Rovněž k realizaci komínu, počítačové sítě nebo jako zkušební vrt. Zde sami vidíte, že jádrové vrtání betonu a dalších tvrdých materiálů je celkem vytíženou stavební oblastí. K hladkému průběhu přestavby či demolice v co nejrychlejším čase, je potřeba využívat moderní diamantovou a řezací techniku. Jádrové vrtání se navíc dá provádět jakýmkoliv směrem, nezáleží tedy na sklonu ani hloubce.

lovosice_15

Jádrové vrtání železobetonu

Další pracovní komfort a bezpeční hledisko splňuje diamantová a řezací technika používaná zkušeným řemeslníkem. Jádrové vrtání železobetonu je proveditelné jen za předpokladu, že využíváte opravdu výkonné elektrické nářadí. Zde nehledejte žádné kompromisy a objednejte si služby firmy zajišťující komplexní služby v rámci vrtání do odolných materiálů jako je asfalt, zdivo, beton, železobeton, panel. Kvalitní technologie vám přinese přesný řez a především minimální množství odstraněného materiálu. Pokud k tomu připočteme nízkou hlučnost a absenci otřesů s vibracemi, je těžké se rozhodnout pro jiný způsob.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *