full screen background image

Jak výhodně a spolehlivě odeslat zásilku do zahraničí?

Plánujete odeslat zásilku či vetší balík do zahraničí? Před samotným odesláním vás tak čeká zvážit, jakou přepravní společnost si vybrat. Je dobré si ujasnit především 2 základní kritéria, kterými je především cena mezinárodní přepravy a termín doručení. V úvahu je také třeba vzít velikost balíku, jelikož některé přepravní společnosti přepravují zásilky pouze do určité hmotnosti.

 

Obraťte se na spolehlivého přepravce

Přepravních společností je na českém trhu velké množství, tudíž výběr může být pro mnohé z vás těžký. Pro mnohé přepravní společnosti je typická složitá orientace na webových stránkách, vysoká cena přepravy zásilek či nemožnost zajistit si přepravu zásilky přímo online. To však neplatí o společnosti Emons, která vznikal v roce 1928 v Německu, v roce 2004 se rozšířila i o pobočky v České republice.

 

Kompletní celní služby

Společnost Emons vám pomůže vyřídit také clo a veškeré celní řízení za vás. Není třeba dodávat, že přeprava zásilek do zahraničí je typická celním řízením, proto je vhodné zvolit přepravce, který má v této oblasti bohaté zkušenosti. Společnost Emons jím bez pochyby je, vlastní celní sklady a dokáže vyřešit veškeré formální problémy v celním řízení. Všichni jejich zaměstnanci jsou v této oblasti dostatečně školeni, čímž se zvyšuje jistota, že nedojde k chybám ve clení.

 

Další výhody, které nabízí přepravce Emons

Mezinárodní přeprava od společnosti Emons nabízí mnoho dalších výhod, které hovoří v její prospěch. Tato společnost disponuje vlastním vozovým parkem, a to v oblasti pozemní, letecké i námořní dopravy. Pokud pospícháte nad odesláním, pak určitě oceníte expresní přepravy zásilek a balíků. Nakonec oceníte, že si společnost Emons dokáže poradit jak s běžnými, tak i nadměrnými zásilkami, v čemž jim pomáhá doprava na paletách.

Přesvědčte se o kvalitách přepravní společnosti Emons i vy.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *