full screen background image

Jak vypadá ideální profesionální dílna?

Automatizace a robotizace jsou hlavními trendy současnosti. Přesto či právě proto dnes více než kdy dříve oceňujeme kvalitní řemeslnou práci. Stejně tak, jako se klade důraz na produktivitu práce ve velkých výrobních halách plných sofistikovaných strojů a robotů, dere se do popředí i produktivita práce v tradiční řemeslnické dílně. Základem je její kvalitní vybavení, dílenské stoly, skříně na nářadí, úložné prostory, paletový vozík apod.

 

Nejde o efekt, ale o efektivitu

Nejde jen o potřebné nástroje a nářadí, ale jde také o jejich organizaci a uložení. Neustále dokola hledat nejrůznější potřeby totiž produktivitě rozhodně nepřispívá, naopak. Pro efektivně a kvalitně odvedenou práci je potřeba kvalitní zázemí v dílně, praktické dílenské stoly, plechové skříně na nářadí apod. Samotné nářadí je věc další.

 

Není to žádná věda!

Není třeba za vybavením profesionální dílny vidět nějaké komplikované teorie, postupy a technologie. Stejně jako pro samotnou dílenskou práci i pro dílenské vybavení platí jasná a jednoduchá pravidla.

Kvalita bez kompromisů. Robustní provedení. Stabilní a trvanlivá konstrukce. Přitom také funkčnost, flexibilita nebo schopnost manipulace. To jsou požadavky, které by ideální vybavení dílny mělo splňovat. Splňuje je to vaše? Pokud ne, poohlédněte se u profesionálů. Investice do vybavení se vám jistě vrátí. Téměř okamžitě poznáte, jak lehce se vám bude pracovat a jak vám půjde práce od ruky. K ruce vám možná přijde i paletový vozík. Nechybí vám dosud v dílně?

 

Máme tip

Kde hledat propracovaný design odpovídajícím principům minimalismu a nabízející dokonalé uspokojení potřeb? Kde jinde než ve Skandinávii… Již v roce 1975 byla ve Švédsku založena společnost AJ, která dnes i na český trh dodává profesionální vybavení. V portfoliu AJ samozřejmě nechybí dílenské stoly, skříně na nářadí, paletové vozíky a mnohé další.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *