full screen background image

Kde odebírat tyčovou ocel a dráty nejvyšší kvality? Vsaďte na AC Steel a.s.!

Pro mnoho průmyslových oblastí jsou hutní polotovary jedním ze základních materiálů pro výrobu. Tažené, loupané, broušené a válcované tyče a dráty tvoří nejdůležitější součást výrobních materiálů. Jestli se to týká i vaší firmy, tak budete potřebovat najít kvalitního a spolehlivého dodavatele. Jednoho takového si představíme v dnešním článku. Jedná se o společnost AC Steel a.s.

 

AC Steel a.s. s tradicí již od roku 1999

Akciová společnost AC Steel byla založena již v roce 1999, kdy se převážně soustředila na import tažených ocelí ze Západní Evropy a jejich distribuci do několika států v rámci EU. Postupem času docházelo ve firmě k neustálému rozvoji a to nejen co se týče velikosti sortimentu, ale také zázemí, odbornosti, vybudování vlastní sítě skladů a vylepšování logistiky, aby mohla svým zákazníkům nabízet služby jen té nejvyšší kvality.

 

Pro menší odběratele i významné koncerny

Síť skladů je systematicky rozmístěná po celém území České republiky. Centrála společnosti se nachází v Českém Těšíně, a sklady ve městech Napajedla, Kladno a Žilina. Díky tomu je společnost schopna plnit požadavky klientů nezávisle na geografické poloze, ať už se nachází v ČR nebo na Slovensku, ale také v ostatních státech Evropské unie. Odběrateli společnosti mohou být velké nadnárodní koncerny, ale také menší firmy. Vždy bude k oběma zákazníkům přistupováno stejně. Odběr zboží je možné realizovat v programech v režimech “Just In Time“ a “KANBAN“, které jsou jednou z novinek v rámci vylepšování služeb.

 

Materiál nejvyšší kvality

Žádné zboží druhé jakosti v nabídce této společnosti nehledejte. AC Steel a.s. si stojí za tím, že veškeré tažené tyče, nerezové tyče, válcované oceli, dráty a další zboží je jen v nejvyšší kvalitě. Drtivá většina nabízeného sortimentu pochází od jednoho z nejvýznamnějších evropských výrobců, Rodacciai S.p.A. a. jeho dceřiných společností. Společnost Rodacciai S.p.A dokonce poskytla firmě AC Steel a.s. výhradní zastoupení pro ČR a Slovensko. I zbývající část sortimentu je ale odebírána od předních českých a zahraničních výrobců.

 

Kvalitu dokazují certifikáty

O kvalitě společnosti se můžete přesvědčit hned z několika hledisek. Nejvíce ale kvalitu dokazují zejména certifikáty kvality. Největší význam má zřejmě certifikát řízení jakosti ISO 9001-2000, kterým společnost disponuje již od roku 2004. Tento certifikát zákazníkům společnosti zajišťuje, že veškeré požadavky, od poptávky až po dodání budou realizovány v souladu s kvalitativními normami. Také dodavatelé podléhají přísným kritériím. Všichni dodavatelé společnosti AC Steel a.s. musí vlastnit alespoň certifikát ISO 9002. U dodávek materiálu je pak samozřejmostí materiálový certifikát dle EN 10 204 -3.1 případně EN 10 204 -2.2.

Detailní nabídku naleznete přímo na www.acsteel.cz.

 

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *