full screen background image

Kvalitní ochranné pomůcky – to nejsou jen rukavice!

Kvalitní ochranné pracovní pomůcky jsou velice důležitě při řadě profesí, ale i doma v dílně. Zde je nabídka, kde najdete respirátory a ochranné pracovní pomůcky.

Každý muž, a samozřejmě i žena, kteří oblékají do práce své pracovní oděvy, ví, že velice důležité jsou i další ochranné pracovní pomůcky. Tím ale nemáme na mysli jen pracovní rukavice, nebo dobré a kvalitní obutí. Pracovní pomůcky je potřeba vybírat přesně podle druhu vykonávané práce tak, aby dokonale splňovaly svůj účel.

Mnoho zaměstnavatelů svým zaměstnancům poskytuje jen ty nejnutnější pomůcky a bohužel už nemyslí na další vymoženosti, které by mohly práci výrazně usnadnit, nebo lépe ochránit zdraví zaměstnanců. Stejně tak i domácí kutilové, kteří neustále něco opravují, vyrábějí a montují ve své domácí dílně, si mnohdy nedopřávají komfort kvalitního vybavení. Je to ale velká chyba.

Na českém trhu je k dostání mnoho produktů. Například internetový obchod Rucedozadu.cz nabízí výhradně pracovní oděvy, pracovní obuv a ochranné pomůcky, které jsou přehledně zařazené do jednotlivých kategorií. Je tedy velmi snadné najít přesně to, co hledáte. Jednotlivé výrobky pak můžete řadit i podle oblíbené značky, kterou preferujete.

rukavice_1

V nabídce ochranných pracovních pomůcek najdete kromě klasických rukavic i mnoho dalšího! Jsou zde výrobky, které ochrání Váš sluch při hlučné práci, nebo při práci v hlučném prostředí. Najdete zde tedy nejrůznější sluchátka. Stejně tak i ochrana zraku je velmi důležitá, v nabídce proto najdete široký sortiment brýlí, ochranných štítů a také velké kulky. E-shop myslí i na ochranu dechu, proto je možné zakoupit i respirátory, polomasky i celoobličejové masky. V neposlední řadě najdete široký zástup přileb nebo pomůcek pro ochranu proti pádu.

Veškeré pomůcky využijí jak profesionálové, tak domácí nadšenci, kteří se mnohdy pohybují na hraně. Ochrana zdraví je velice důležitá, proto by se neměla podceňovat. Používejte tedy především certifikované a kvalitní produkty.


TAG


Jeden komentář u “Kvalitní ochranné pomůcky – to nejsou jen rukavice!

 1. mahmood waleed napsal:

  Dear sir/Madam
  How are you? I hope you are doing well.

  We want you to inform that we manufacture all kinds of gloves for instance

  Assembly gloves,Driver gloves,Impact gloves,Fire fighting gloves, Chain saw gloves,Welding gloves,
  Waterproof gloves,Mechanic gloves,Bee keeping gloves,Cotton gloves,Oil proof gloves,Safety work wear,

  (01) We have our own leather tannery in which we prepare all kinds of leather from cow hide, goat skin, buffalo, Calf Skin and sheep skin.
  (02) We manufacture all kinds of leather like fire resistant, water replicate etc according to the gloves which we prepare.
  (03) We keep in view leather quality, softness, thickness and colors according to customer’s demands.
  (04) We produce all kinds of leather and gloves under one platform. Our prices are very very competitive and we offer best quality.
  (05) You kindly give us an opportunity to work with you.
  (06) We will satisfy you with our first rate work. We will not disappoint you. And we pledge you for this.
  (07) If you want any price or sample you can ask without any hesitation.
  we will send you the gloves samples free of cost for your Approval after your approval you can place an order

  For more details about our company please visit our web site http://www.hand2handint.com

  Look forward to see your kind reply thanks:-
  Emacs!
  B e s t R e g a r d s
  M.waleed.M
  (marketing manager)
  HAND TO HAND
  I N T E R N A T I O N A L
  Defance Road, Khokhar Town
  Sialkot-51310 Pakistan
  Contact# +92 335 4255743
  TEL# + 92 52 3251290
  What”s App 92 3008611290
  FAQ:info@hand2handint.com
  WEB:www.hand2handint.com

  Est: 2002

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *