full screen background image

Mějte přehled o docházce zaměstnanců jednoduše on-line!

Čas jsou peníze – tohle pravdivé úsloví jistě dobře znáte. Svůj čas ovlivnit dokážete, ale máte to stejně i s časem vašich zaměstnanců? Mějte ho pod kontrolou jednoduše a on-line díky modernímu docházkovému systému.

Mechanické píchačky už jsou dávno za zenitem. Moderní technologie nám přinášejí inovaci i v oblasti sledování docházky. A co by měl umět efektivní docházkový systém?

*Snadné používání pro zaměstnance i zaměstnavatele

*Kontrolu docházky kdykoliv a kdekoliv

*Přehledné grafické reporty

*Výstup pro účetní zpracování mezd

*Rychlé a snadné on-line nastavení během několika minut

*Bezplatná on-line konzultace

*Rychlá a ochotná podpora v ČR i SR (telefonicky i e-mailem).

 

Osvědčená kvalita od Flowii

Tohle všechno a ještě mnohem víc umí docházkový systém Flowii.com. Zjednodušuje firmám docházkovou administrativu a pomáhá plánovat dovolené nebo evidovat absenci bez složitých papírových formulářů. Vybrat si můžete z různých možností čerpání pracovní doby včetně návštěvy lékaře, pracovní cesty, dovolené, oběda či soukromého volna. Žádné pracné vypisování formulářů již není potřeba.

Jde o velmi přátelským řešením pro zaměstnance, zaměstnavatele i jeho účetní. Žádný speciální hardware není třeba, stačí si přetvořit na docházkový terminál jakýkoli počítač nebo klasický mobil či tablet s operačním systémem Android.

Využijte přednastavené rozhraní a využijte celý systém i při zadávání konkrétních úkolů určených pro zaměstnance a to jak individuálních, tak i skupinových. Není problém je přiřadit i k náročnějším zakázkám nebo projektům.

Bezkonkurenční je také cena tohoto řešení. Docházkový systém od Flowii může být váš již za 90 Kč měsíčně pro tři uživatele a za každého dalšího zaplatíte pouze dalších 30 Kč. Bez jakéhokoli omezení.

Udělejte si pořádek i vy svých zákaznících a spolehněte se na moderní CRM software od stejné firmy. Dobré účty dělají dobré přátele a o zákaznicích to platí dvojnásob!
Jeden komentář u “Mějte přehled o docházce zaměstnanců jednoduše on-line!

  1. Anodius napsal:

    Aktuálne informácie k inovatívnym CRM riešeniam nájdete tu: https://www.anodius.com/sk/sluzby/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *