full screen background image

Nejlevnější teplo je to, které zbůhdarma nevypustíte z oken

Zvykli jsme si dopřát si ve svém bydlení příjemné tepelné pohody, ale mnohdy za neadekvátní cenu. Pamatujte si,že nejlevnější energie je ta ušetřená – poradíme vám, jak na to, a to díky sofistikované systému MAGMARELAX.

Levná izolace není protimluv – ale, pochopitelně není vhodné šetřit „za každou cenu“. Vložené investiční prostředky se musí v rozumné době vrátit. Ideální doba je pět let – přesně jako u izolačního systému MAGMARELAX.

Minerální vlákno, na trhu nejznámější pod značkou MAGMARELAX, má ve vínku pružnost, vysokou požární odolnost, nenasákavost a dlouhodobou životnost. Jednoduše se aplikuje pneumatickým foukáním, a to za plného provozu domácnosti. Návratnost nepřesáhne příjemných 5 let. V létě zabrání přehřívání vašeho obytného prostoru.

 

Tři nejčastější způsoby aplikace systému MAGMARELAX®

Jsou hned tři možnosti aplikace systému MAGMARELAX®. Ten první spočívá ve foukání do dutiny v podlaze půdy – stačí mít k dispozici volný prostor nad stropem. Díky této technologii lze zateplit i velmi těžko přístupné prostory. Nafoukáním přímo na podlahu půdy jde využít všude tam, kde není dutý prostor k dispozici. A foukání do nové podlahy vám na půdě zároveň vytvoří příjemnou pochozí vrstvu v podobě konstrukce z OSB desek a dalších doplňků pro zajištění stoprocentní perfektní funkčnosti a dobré izolace i podlahy. Dům tak zároveň  nezatěžujete nevhodným pokládáním těžkých izolačních desek a nepraktickou betonovou podlahou.

 

Vše lze vyřešit ještě dnes

Vše je velmi snadné, stačí si zajistit nezávaznou schůzku s odborníky z www.mojeizolace.cz. Jejich šikovný technik zároveň zhodnotí vaši stávající stropní konstrukci, najde problematická místa úniku tepla, a samozřejmě navrhne opravdu ideální způsob zateplení a připraví pro vás pečlivou nezávaznou kalkulaci. A to samozřejmě zcela ZDARMA.

Zajímá vás víc? Jděte na www.mojeizolace.cz nebo zavolejte na telefon 800 100 533.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *