full screen background image

Vibrační pěchy – jak na výběr

Pří výběru vibrační techniky byste měli dbát na technické parametry zařízení, na bezpečnostní prvky a možné příslušenství. Jak vybrat vibrační pěchy? Podívejte se na stručný přehled.

 

Výběr výrobce

Přejete si spolehlivý, kvalitní a fortelný vibrační pěch? Český výrobce NTC již od roku 1993 vyrábí malé hutnící a stavební stroje, mezi které patří i vibrační pěchy. S výběrem kvalitní místní firmy jde ruku v ruce také dostupný servis, rychlý nákup příslušenství a náhradních dílů. Až tedy budete zvažovat, jakého výrobce zvolit, vsaďte na českou kvalitu, která je v současné době s úspěchem vyvážena do celého světa. Podpořte český trh a jeho kvalitu a zvolte si dobrého dodavatele českých hutnících strojů.

 

Jednotlivé výrobky

Při realizaci prací, při kterých potřebujete vibrační pěch, je nezbytné se spolehnout na kvalitní a bezpečný stroj. Pro tento typ vibrační techniky byste měli zvolit nezbytné základní prvky, jako je například moderní čtyřdobý motor, robustní konstrukce a ochranný rám. Jedině dobře zvolená vibrační technika vám zajistí bezpečnou práci při výkopech. Měli byste si zvolit produkt, který vám umožní široké využití a zvládne hutnění i obtížně zhutnitelných zemin, jakými jsou například jíly. Ohlídejte si vysoký hutnící účinek!

 

Jak na výběr příslušenství a náhradních dílů

Pro vibrační pěchy by vždy měla být možnost pořízení vhodného příslušenství a náhradních dílů. Vždy by měla být možnost dokoupit počítadlo motohodin. Dobrý prodejce by vám měl nabídnout i možnost servisu vibrační techniky. Při koupi pěchů si také ohlídejte, zda prodejce nabízí možnost pořízení patky pěchu. Výběrem dobrého obchodního partnera si zajistíte kvalitní techniku, dostupný servis a rychlý přístup k náhradním dílům.

Ať vás čekají velké či menší projekty, zvolte si obchodního partnera, který vám dodá kvalitní produkty, rychlý servis a náhradní díly.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *