full screen background image

Nové Iveco Eurocargo – nejlepší vozidlo pro přepravu

Máte firmu, do které potřebujete koupit pak nákladních vozidel, které budou schopni rozvézt velké množství zboží nebo materiálů? Naším tipem jsou nová nákladní vozidla Iveco Eurocargo, která jsou určená pro všechny, kteří hledají to nejlepší přepravní řešení. Díky skvělé manévrovatelnosti si poradí i s jízdou po městě, ale opravdu vynikne až při dlouhých cestách po dálnicích.

 

Všestrannost vozidel Iveco Eurocargo

Nová generace nákladních automobilů Iveco Eurocargo je vybavena kompaktní kabinou s velkým úhlem natočení předních kol. Díky tomu se tato vozidla řídí velice snadno ve městech. Perfektní jsou však ideální a výkonné na dlouhých cestách i v těžkých podmínkách. Nové Eurocargo má velký úhel natočení předních kol a malý poloměr otáčení.

 

Nová řada nákladních vozidel Iveco Eurocargo

Nákladní vozidla Iveco Eurocargo byla nově navržena jako variabilní s tím, že si lze nakombinovat desítky různých možností. U kabiny si každý může vybrat různé provedení, dále druhy odpružení, barvu, rozvory a mnoho dalšího. Na základě svých požadavků si každý sestaví ideální vozidlo přesně na míru.

 

Proč nákladní vozidla Iveco Eurocargo?

Nákladní vozidla této nové řady disponují řadou skvělých vlastností, které ocení opravdu každý řidič. Mezi jeho výhody patří zejména:

  • úsporný motor Tector
  • komfortní kabina s dostatkem prostoru
  • variabilita nástaveb
  • dostatečná bezpečnosti při používání
  • moderní design
  • široká nabídka modelů

Iveco Eurocargo

Jaké je vybavení nového Iveca?

Nové modely Iveco Eurocargo disponují dokonalou konstrukcí a skvělou manévrovatelností. Navíc do nich bylo dáno takové vybavení, díky kterému jsou tyto automobily jedinečné a opravdu výkonné. Oceníte také nízkou spotřebu a ekonomický provoz. Užitná hmotnost vozů Iveco EuroCargo je od 6,5 do 18 tun. Můžete využít hustou servisní síť Iveco po celé Evropě.

 

Úsporné motory Tector

U všech nových vozů byly použity úsporné motory Tector, které byly speciálně vyrobené přesně pro řadu Iveco Eurocargo. Kromě úspornosti jsou motory Tector vybaveny nejmodernějším systémem vysokotlakého vstřikování paliva Common Rail a také poskytují nejvyšší úroveň výkonu a krouticího momentu. Díky výborným vlastnostem mají všechny použité motory vysokou výkonnost, hospodárnost, nižší spotřebu paliva a nízký obsah škodlivých výfukových emisí.

 

Mechanická / automatická převodovka

Každý člověk, který má v plánu pořídit si tento automobil, si může zvolit mezi 5, 6 a 9 stupňovou převodovkou. Kromě mechanické převodovky lze do některých typů vozidel zvolit i automatickou převodovku zvanou Allison, která je vhodná kvůli častému zastavování a následnému rozjíždění vozidla.

 

Bezpečnost vozidel

Bezpečnost patří mezi nejdůležitější faktory, proto jsou všechna nákladní auta Iveco Daily vybavena spolehlivými elektronicky řízenými, kotoučovými brzdami, které zvyšují celkovou bezpečnost při řízení. Kola jsou navíc vybavena aktivním systémem ABS a výkonnou motorovou brzdou, což rovněž přispívá k větší bezpečnosti automobilu.

 

Další vybavení automobilů

Všechny kabiny u modelů Iveco Eurocargo byly navrženy designérským studiem Stille Bertone s důrazností na bezpečí, ale i velký komfort při práci. K dispozici jsou tři varianty, mezi kterými si každý může vybrat dle svých přání:

  • krátká kabina určená pro každodenní provoz (bez lůžka)
  • dlouhá kabina se spacím prostorem (1 – 2 lůžka)
  • dvojkabina pro 6+1 posádku

Celá kabina byla navržena tak, aby zde bylo pro uživatele dostatek místa i odkládacích prostorů (např. u čelního skla, ve schránkách nebo na desce před sedadlem spolujezdce). Nechybí zde ani základní ovládací prvky, které jsou pro řidiče hned po ruce (např. klakson, světla, stěrače, navigační systém atd.).

Pořiďte si do Vaší firmy jedno z mnoha druhů vozidel Iveco Eurocargo, jejichž klíčovými vlastnostmi jsou vnitřní komfort, pohodlí a praktičnost. Díky jejich historii a skvělým vlastnostem patří vozidla od italské značky Iveco k nejprodávanějším vozidlům na našem trhu.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *