full screen background image

Vysoce odolné matrace pro hotely za výhodné ceny

Vlastníte hotel nebo penzion a sháníte do vašich pokojů či apartmánů nové matrace? Jedná se o vybavení, které je velice využívané a je potřeba, aby odolalo i extrémním podmínkám. Matrace musí být natolik univerzální, aby vyhovovala širokému spektru hostů s ohledem na kvalitní a zdravý spánek.

Každý majitel ubytovacího zařízení chce jistě pro své hosty zajistit ty nejlepší podmínky v rámci celého pobytu. Jsou zejména spojeny, jak s prostředím, tak i zařízením, na kterém budou přenocovat. Výběr vhodné postele a matrace je tedy klíčovým prvkem při vybavování hotelového pokoje. Při výběru matrace je potřeba skloubit vysokou kvalitu v kombinaci s očekávanými požadavky hostů. Právě investice do matrace je jedním z typických znaků při budování dobrého image hotelu. Jen spokojený klient se bude vracet tam, kde se dobře a kvalitně vyspal.

 

Nakupujte u výrobce

Nákup většího množství matrací představuje poměrně vysokou investici. Optimální je tedy nalézt cestu, která vám nabídne výhodný poměr ceny a kvality. V tomto směru se vyplatí nakupovat přímo u výrobce matrací, který se dokáže přizpůsobit vašim požadavkům. O jednom takovém víme! Jedná se o ryze českou společnost – Grossmann spol. s.r.o., jež se zabývá výrobou zdravotních matrací typických i atypických rozměrů od roku 1999.

 

Jaké matrace můžete pořídit?

Grossmann spol. s.r.o.využívá k výrobě matrací moderní a zdravotně nezávadné materiály. Velký důraz klade, jak na kvalitu materiálů, tak samotné zpracování. Pořídit můžete latexové matrace, pružinové, taštičkové, sendvičové, z PUR pěny, studené pěny, kokoslatexu, matrace z viscoelastické pěny či antibakteriální matrace. Jsou schopni vyrobit jakékoliv matrace na míru, zejména atypické rozměry, a to bez příplatku.

111

matrace ERGOFLEX PUR patří mezi nejprodávanější. K dostání za mimořádné výhodnou cenu 2 40 Kč.

Grossmann matrace v hotelích v ČR i v zahraničí

Společnost Grossmann dodává své matrace do mnohých hotelů i penzionů v České republice a v zahraničí, včetně těch nejluxusnějších. Zmínit lze například Grandhotel Pupp v Karlových Varech, se kterým spolupracuje od roku 2010. Dále najdete Grossmann matrace v hotelu Imperiál v Praze, hotelu Palace Praha, hotelu Paříž v Praze, hotelu Savoy v Praze, hotelu Golf na Konopišti, v několika hotelích a penzionech v Chorvatsku, Rusku či Polsku a dalších.

 

Proč nakoupit matrace Grossmann?

Pořízení matrací do vašeho hotelu, penzionu či jiného ubytovacího zařízení se vám vyplatí z těchto důvodů:

 • pestrý sortiment kvalitních zdravotních matrací,
 • český výrobce s dlouholetou tradicí,
 • k výrobě se využívají pouze zdravotně nezávadné materiály,
 • výroba na míru bez příplatku,
 • bezkonkurenční ceny,
 • doprava pro celé ČR zdarma,
 • množstevní slevy,
 • dokonalý servis služeb a záruk.

 

Pro více informací navštivte stránky www.grossmann-matrace.cz nebo některý ze showroomu v Brně, Ostravě nebo Opavě.

Využít můžete aktuálně slevový kupón na nákup v hodnotě 500 Kč:

kupon500_3

 

 
2 x komentováno u “Vysoce odolné matrace pro hotely za výhodné ceny

 1. MAtrace napsal:

  Jo matrace grossman jsou super, vřele doporučuji!!

 2. Jirka napsal:

  Já bych doporučil e-shop http://panmatraci.cz/ jelikož jsem nedávno kupoval matraci a po krátké komunikaci s nimi jsem dostal super matračku za dobrou cenu a jsem velmi spokojen 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *