full screen background image

Specialista na výrobu z plastových materiálů – Röchling Engineering Plastics, s.r.o.

Na našem trhu můžeme najít hned několik společností, které jsou specializovány na výrobu produktů z plastových materiálů a považují se za odborníky v tomto odvětví. Většinou se ale jedná o firmy zaměřené výhradně na konkrétní obor, nikoliv na komplexní nabídku výrobků z plastu. Mezi takové se ale rozhodně neřadí Röchling Engineering Plastics, s.r.o., která je pravým specialistou v oblasti výroby plastů s širokým spektrem produktů.

 

Pár slov o společnosti

Pojem výroba plastů je se skupinou Röchling spojena již od roku 1822, kdy se datuje její vznik. V současnosti je skupina Röchling složena z 60-ti společností, zaměstnávajících celkově 7,500 lidí ve 20 zemích světa. Röchling Engineering Plastics, s.r.o. – výroba plastů je českou dceřinou společností této skupiny. Hlavní zaměření české dceřiné firmy je pak na výrobu a prodej plastových polotovarů v různých variantách provedení.

 

Různá provedení pro různá využití

Plastové polotovary Röchling Engineering Plastics, s.r.o. jsou vyráběny v mnoha variantách provedení. Základem je vždy specifikace určitého výrobku pro konkrétní průmyslové odvětví. V současnosti výrobní sortiment tvoří lisované a extrudované plastové desky, plastové profily, extrudované tyče, svařovací dráty z PE, PP, PVC a PVDF i další technické plasty.

 

Odbornost dokazují i neustálé inovace

Specializaci výrobce plastů – Röchling Engineering Plastics, s.r.o. dokazují také neustálé inovace ve výrobních technologiích, rozšiřování nabídky i udržení vysokého standardu kvality. Jako první výrobce například zavedl výrobu velkoformátových hotových dílů v malých sériích z obtížně zápalného Polyamidu 6. Produktová řada Medical Grade je určena do zdravotnického a farmaceutického průmyslu. Nechybí ani termoplasty do automobilového průmyslu nebo plastové polotovary PEEK určené pro přímý styk s potravinami.
Jeden komentář u “Specialista na výrobu z plastových materiálů – Röchling Engineering Plastics, s.r.o.

  1. Tom napsal:

    Já znám celkem kvalitní firmu výrobu na plastových desek a zpracování plastových materiálů. Hlavně proč ji zmiňuji je osobní zkušenost. Jsem spokojený komplexně nejenom s kvalitními materiály.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *