full screen background image

Potřebujete něco přepravit? Víme jak a kde!

Obchod a služby jsou globální záležitostí, proto je nezřídka třeba dopravit zboží i na velmi dlouhou vzdálenost. Firem, nabízejících podobné služby, je v naší provenience dost a dost, ale jen málokteré se může pochlubit tak širokými komplexními službami jako Speed line.

Vše je velmi jednoduché, stačí navštívit stránky Speed-line.sk a zadat všechny parametry přepravovaného zboží. Cenu a další nezbytné podrobnosti spojené s odesláním zásilky se dozvíte ještě před vyplněním závazné objednávky. A co všechno Společnost Speed Line umí?

 

Proč využívat přepravních služeb společnost Speed Line?

*Rychlé a spolehlivé dodání kamkoliv a kdykoliv

*Možnost přepravy nadrozměrných balíčků

*ADR přeprava, splňující všechny normy mezinárodní dohody o nebezpečných nákladech, přepravovaných podle norem ADR (rozděleno do několika tříd)

*Full Truck Load – zajistí, aby vaše zásilky zůstaly na jednom přepravním vozidle, které je rezervováno pouze pro vás

*Less Than Truck Load – hodí se pro menší počat balíčků, které budou cestovat spolu s dalšími zásilkami od jiných odesílatelů *Námořní a efektivní říční přeprava – je zajišťována smlouvami se spolehlivými dopravci, vy se tedy o nic nestaráte

*Letecká přeprava – společnost Speed Line dokáže zajistit tu nejrychlejší přepravu vašeho zboží do celého světa

Vaši pozornost by ale neměla zaujmout jen rychlá nákladní přeprava, ale také distribuční systém CROSS DOCKING, který umí pracovat se zbožím dodaným do distribučního centra, odkud je plynule dopravováno do zvolené maloobchodní jednotky.

Prioritním cílem Speed Line je uspokojení každého existující ho resp. potencionálního zákazníka, tak abychom vždy našli řešení optimální pro jeho požadavky. Služby naší přepravy je možné využít v rámci mnoha států Evropy, především ve Španělsku, Maďarsku, Itálii, Holandsku, Belgii, Německu a Skandinávii.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *