full screen background image

Potřebujete podlahu do kanceláře? PVC Geflor Designtime vás ohromí

Podlahové krytiny z měkčeného PVC, čili polyvinylchloridu, prošly za uplynulé desetiletí velkou proměnou; v současnosti jsou opět moderním materiálem s praktickými vlastnostmi. Tato podlahová krytina se prodává v rolích, a to v různých šířkách. Výběrem správné šířky můžete zajistit dokonalý celistvý vzhled své podlahy.

Pokládka PVC krytiny není složitá, avšak je nezbytně nutné mít předem připravený dokonale rovný a hladký podklad, nejlépe upravený nivelační stěrkou. PVC podlahy se celoplošně přilepují, a proto doporučujeme využít služeb odborníků – zkušených podlahářů, kteří umí pracovat přesně a rychle; tím bude zaručeno, že se podlaha nezačne odlupovat, krčit, vlnit, a podobně. PVC podlahová krytina je vhodná do každého prostředí, domácností počínaje, až třeba po různé technické budovy.

My se tentokrát zaměříme na kolekci PVC Gerflor DesignTime. Jedná se vysoce zátěžové PVC, které je určeno především pro použití v budovách a prostorách s náročným provozem. Mohou to být školy, obchody, kanceláře, nemocnice, chodby a haly, a další. Výrobky z uvedené kolekce je samozřejmě možné využít i v domácnostech.

Mimořádnou odolnost vůči otěru zajišťuje PUR povrchová úprava. Nášlapná vrstva je 0,7 mm. Na povrchové vrstvě je aplikován ještě tzv. Sanosol nátěr, zabraňující tvorbě a šíření plísní a bakterií. Díky tomu splňují podlahové krytiny PVC Gerflor Designtime i hygienické podmínky. V naší kolekci si můžete vybrat z pěti minerálních dekorů (v odstínech modré, tmavě šafránové, smetanovobéžové, šedostříbrné a vanilkově žluté barvy), a z patnácti dřevěných (světle až tmavě šedá, šedobéžová a několik odstínů hnědé), v zátěžových třídách 34/43.

Některé z uvedených druhů si blíže představíme:

PVC Podlaha DesignTime Vanilla 

 

PVC Podlaha DesignTime Cognac Bělený 

Jako novinku v uvedené kolekci můžeme nabídnout podlahovou krytinu PVC Gerflor Designtime Contract, která lze použít v prostředí s největší zátěží. Celistvý povrch beze spár navíc umožňuje dokonale odstranit veškeré nečistoty a prach. Tato PVC krytina se prodává v rolích o šířce 2 a 4 metry, délka návinu role je 20 metrů. Barevné provedení má deset pastelových odstínů. 

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *