full screen background image

Vnitrostátní i mezinárodní přeprava zásilek rychle a spolehlivě

Každý z nás občas potřebuje odeslat zásilku či balík co nejrychlejším způsobem. Pro tyto účely je tu společnost Emons, která zajišťuje mezinárodní i vnitrostátní přepravu zásilek. V České republice začala společnost poskytovat služby již v roce 2004. Důvodem, proč využít přepravy zásilek prostřednictvím společnosti Emons je nejen její rychlost, ale i vysoká spolehlivost a nízká cena. Vyzkoušejte jejich služby i vy.

 

Způsob dopravy

Společnost Emons disponuje vlastním vozovým parkem, případně využívá své smluvní partnery tak, aby byla doprava co nejrychlejší a nejefektivnější. K přepravě zásilek, balíků a nákladů po České republice a do zahraničí využívá nejen silniční dopravy, ale i železniční, námořní a letecké dopravy. Pro železniční přepravu využívá vlastního přepravce Emons Rail Cargo a pro námořní a leteckou přepravu pak Emons Air & Sea. Díky své mezinárodní síti má napojení na všechna důležitá centra ve světě. Vaše zásilka tak bude v dobrých rukou od samotného podání až do konce celé přepravy.

 

Běžné i nadměrné zásilky

Ať se jedná o běžnou nebo nadměrnou zásilku, pro společnost Emons to není žádný problém. Poradí si zkrátka s čímkoliv. S balíky nakládá šetrně hned od okamžiku, kdy je podáte. Do jejich předání je kompletně pojistí. Také si uvědomují, že přeprava nadměrného nákladu často potřebuje daleko více péče, tudíž se jí patřičně věnují. Přepravu nadměrných balíků nejčastěji umožňuje doprava na paletách. Přeprava palet je univerzální a ideální volbou přepravy zásilek do zahraničí.

 

Zásilka pod vaší neustálou kontrolou

Je naprosto běžné, že každý z nás má strach o svou zásilku během přepravy. Se společností Emons proto budete mít zásilku pod neustálou kontrolou, a to díky službě online sledování zásilek a balíků. Dnes už se jedná o poměrně běžnou službu, takže ani společnost Emons nezůstala pozadu. Sledovat svoji zásilku můžete odkudkoliv. Postačí vám jen internetové připojení. Vždy tak snadno zjistíte, kde se právě vaše zásilka nachází. Služba je samozřejmě.

Se společností Emons je přeprava zásilek hračka.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *