full screen background image

Předokenní rolety nemusí být na fasádě ani vidět

Předokenní rolety patří v současnosti mezi nejvyužívanější druhy stínění. To se týká využívání v rodinných domech, tak samozřejmě také v komerčních objektech i průmyslových stavbách. I průmyslové objekty potřebují kvalitní stínění. Rolety navíc při zatažení působí velmi odolným dojmem, který odrazuje zloděje. Ovšem vodící lišty a schránky pro rolety na fasádě nemusí vždy působit hezky. Navíc jsou náchylné k působení vnějších vlivů a k poruchám způsobeným nárazy a poškozením. Ani lišty a schránky rolet ale nemusí být vidět.

 

Vše může být schováno již ve fasádě

Schránky pro rolety a vodící lišty jsou nejdůležitějšími součástmi okenních rolet. Pomocí vodící lišty je zajištěn chod rolet. Schránka zase zajišťuje, aby roleta byla chráněna v zataženém stavu. Na fasádě jsou ale lišty a schránky stále náchylné k poškození. Naštěstí existují i možnosti uschovat schránku pod fasádu.

 

Tuto možnost nabízí většinou jen specializovaní prodejci stínící techniky

Pokud budete vybírat stínící techniku a zejména pak předokenní rolety, rozhodně byste měli volit specializované prodejce. Ty totiž disponují kompletní nabídku stínících prvků a hlavně mohou nabídnout různé technologie. Třeba skrýt vodící lištu a schránku pod fasádu. Toto řešení nabízí i společnost Almna s.r.o., která v oblasti stínící techniky patří k největším odborníkům na trhu.

 

Řešením jsou překlady pro rolety

Aby mohla být roleta v zataženém stavu kompletně ukryta pod fasádou, může být skryta už v roletovém překladu. Už v samotném překladu je totiž prostor pro instalaci vodící lišty i schránka pro roletu. S touto novinkou již přišli první výrobci. Mezi nejprodávanější se řadí roletový překlad Heluz, ale vyberete si z více druhů. I toto zboží najdete v nabídce společnosti Almna s.r.o.

 

Kompletní informace a nabídku najdete na www.almna.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *