full screen background image

Přeprava zásilek na opačný kout světa? Žádný problém

Potřebujete přepravit, ať již rozměrnější náklad, nebo běžnou zásilku do zahraničí? Obraťte se na specializovanou logistickou společnost.

Kamionovou, leteckou i námořní dopravu se zaměřením na spediční služby, skladování a logistiku má ve svém portfoliu například renomovaná logistická společnost MULTITRANS CZ S.R.O.(www.multitrans.cz). Za kvalitou jejích poskytovaných služeb stojí jednak její osmnáctiletá působnost na trhu, ale především vynikající reference stávajících klientů. Zaměstnanci firmy jsou vyškolení, spolehliví, k logistice používají výhradně moderní vozy a technologie a dokonce pracují nonstop!

 

Po zemi, po vodě i ve vzduchu

Společnost Multitrans nabízí kvalitní a především komplexní služby ve všech typech dopravy: kamionové, letecké i námořní. Vaše zásilka tak může bezpečně putovat po zemi, po vodě i ve vzduchu. Za pár dní se tak bez problémů může ocitnout třeba na ostrovech v Tichomoří. Samozřejmě neporušená a v původním stavu. Buďme ale konkrétní.

 

Kamionová doprava

Kamionová přeprava společnosti Multitrans se zaměřuje na převoz zboží (od 1 do 38 europalet) po celé Evropské unii. Součástí služby je samozřejmě online monitoring cesty vaší zásilky. Po celou dobu její přepravy máte přehled, kde se zrovna nachází a co se s ní děje.

 

Letecká doprava

Je-li v hledáčku vašeho zájmu co nejrychlejší přeprava vaší zásilky, pošlete ji dopravou leteckou, jež funguje v expresním režimu tzv. door to door (ode dveří ke dveřím). Vaše zásilka je zkrátka vyzvednuta přímo u vás doma, či v prostorách vaší firmy, a doručena přímo do ruky jejímu adresátovi. Poslat přitom můžete malý kilogramový balíček stejně jako těžký nadrozměrný náklad.

 

Námořní doprava

S delší dobou doručení počítejte, zvolíte-li pro cestu vaší zásilky dopravu námořní. V tomto případě vaše zboží skončí v konkrétním přístavu. O době a času, kdy se tak stane, samozřejmě budete informováni.

 

Spediční služba a logistika

Potřebujete svou zásilku před její cestou na místo určení někde bezpečně uskladnit? I v tomto segmentu nabízí své služby společnost Multitrans, jež disponuje moderními temperovanými i netemperovanými sklady. Své zboží si můžete bezpečně uskladnit, ať již na volné ploše, či v přehledných regálových systémech.

 

Špičková manipulační technika

Součástí vybavení skladů je samozřejmě i špičková manipulační technika, jež zahrnuje nejen vysokozdvižné vozíky, ale i speciální mostové jeřáby pro manipulaci s kontejnery. Spolehnout se zároveň můžete i na tzv. doprovodné logistické služby, jako jsou kompletace, vychystávání, nebo přebalování zboží. Jednoduše vzneste své požadavky, které zcela jistě budou vyslyšeny. Věříme, že k vaší maximální spokojenosti.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *