full screen background image

Etikety na kotouči přispějí k pohodlí zákazníků – i toho vašeho

Při rychlém a přehledném označení zboží nebo třeba balíků jsou nepostradatelné. I když se ruční popisky jeví jako levnější, po započtení spotřebovaného času a možné chybovosti zaměstnanců se tato jejich zdánlivá výhoda velmi rychle stahuje do pozadí. A co všechno ještě umí?

 

Etikety na kotouči pro váš klid a pohodlí

Kam ve skladu zařadit zboží z téhle zásilky? Pro kterého přepravce je tenhle balík určen? Co obsahuje ta bedna v rohu, o kterou zakopáváme už přes týden? V běžném provozu si tyto nebo podobné otázky jistě pokládáte každý den, a přitom byste si mohli ušetřit spoustu času a starostí. Stačí použít praktické etikety na kotouči a okamžitě dát svému pracovišti řád.

 

Univerzálně použitelné samolepicí etikety do skladu i na prodejnu

Praktické samolepicí etikety uplatníte totiž opravdu kdekoliv. Můžete s nimi označit regály ve skladu a ulehčit si tak práci při příjmu i výdeji zboží. Okamžitě dáte svému přepravci vědět, kam míří přebíraná zásilka, kolik balíků v ní najde apod. Všeobecně platí, že štítky jsou přehlednější a snadněji čitelné i při zběžném pohledu než tentýž objem informací vypsaný ručně. A význam mají i pro vaše zákazníky. Nebojte se a natiskněte nejčastěji poptávané detaily o zboží právě na praktické etikety. Několik minut práce s tiskárnou vám následně ušetří množství času při odpovídání na otázky zvídavých klientů.

 

Tisk etiket je rychlý a efektivní

A nemusíte se bát, že je tisk etiket těžký, nebo vyžaduje nějaké speciální drahé zařízení. Tiskárny etiket jsou dnes k dostání i ve stolním provedení, a mimo etiket si poradí také např. se vstupenkami, náramky, účtenkami a dalšími prvky. Nemusíte tedy pořizovat velké a drahé jednoúčelové zařízení, naopak – s tiskem etiket se vám na pracovišti otevřou nové možnosti. Budete překvapeni, jakými způsoby vám dokážou ušetřit práci a čas!


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *