full screen background image

Přístřešky na auto dobývají trh, na co se s jejich výstavbou připravit?

Garáž je jasným symbolem malého a bezpečného domu pro vlastněný vůz. Stačí jen dálkovým ovládáním otevřít vjezdové vrata a svůj vůz ukrýt před nepřízní klimatických vlivů do jeho skvělé péče. Velká změna teplotního rozdílu je však pro automobil nežádoucí. Přechod z minusových hodnot do několika plusového klimatu není pro automobil úplně ideální, proto se přístřešek na auto dostává do stále většího popředí zájmu širší veřejnosti. Navíc je tato rychle postavitelná stavba řádově levnější o desítky procent. Přístřešek na auto poskytuje vašemu vozu ochranu a navíc zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a zamezuje rezivění.

 

Hlavní výhody přístřešku na auto

Přístřešek na auto je při porovnání s garáží cenově dostupnější a není spojen s dlouhou výstavbou. Přístřešek na auto si dokážete postavit bez jakékoliv pomoci jen podle jednoduchého návodu. Pod přístřešek si pak umístíte vůz nebo si ho časem ponecháte k uskladnění dřeva či k úschově zahradní techniky. Přístřešek si proto postavte vždy o něco delší, ať ho lze využívat i k uskladnění dalších věcí.

 

Před výstavbou nezapomeňte

V prvé řadě je potřeba určit přesné místo k výstavbě. Přístřešek na auto by měl být situován do prostředí, odkud bude vjezd a výjezd nejsnadněji dostupný. Při značné blízkosti se sousedovic pozemkem se s ním raději domluvte ať předejdete zbytečným dohadům a hádkám. Také si zakupte veškeré potřebné vybavení a nástroje, které při výstavbě budete potřebovat.

 

Přístřešek na auto a úřady

Ještě před tím, než si přístřešek na auto postavíte, navštivte stavební úřad a vyzvedněte si zde formulář. Jednoduše si ho doma vyplňte, posbírejte si od sousedů důležité podpisy, kterými stvrdí, že proti vašemu přístřešku nic nemají a poskytněte nákres umístění. Nezapomeňte doplnit informace o použitých materiálech, rozměru a technický popis.

Následně navštivte internetové stránky společnosti Hobbytec a objednejte si levný stavebnicový systém přístřešku, který vám bude po svém postavení sloužit i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Navíc za skvělou cenu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *