full screen background image

Proč koupit použité pneumatiky a neinvestovat do nových?

Nechce se vám investovat do nových pneumatik a hledáte alternativu? Zkuste pneu bazar. I když se dnes na trhu objevují pneumatiky různých značek se zajímavou cenou, ale neznámou kvalitou, mnohdy se ještě vyplatí navštívit bazar pneumatik a po pečlivém výběru si odtud odnést pneumatiky ojeté od známého a prověřeného výrobce. Pojďme se podívat na to, za jakých podmínek se nákup použitých pneu vyplatí a jak se při něm vlastně chovat.

 

Víte, co s použitými pneumatikami dělo dříve

Jedna z největších nevýhod použitých pneumatik je nejistota jejich původu. Proto by vás při koupi mělo zajímat, jak jsou pneumatiky staré, kolik kilometrů a majitelů mají za sebou, případně jak se o ně staral. Pneu bazar Praha vám tyto informace při každém nákupu poskytne, navíc přidá i garanci toho, že před vaší koupí byly uskladněny pod střechou a nepůsobily tak na ně žádné povětrnostní vlivy, které by mohly zhoršit jejich stav.

 

Jsou v perfektním stavu

Prověření pneumatik technikem v bazaru pneu je samozřejmostí od kontroly hloubky dezénu až po poskytnutí detailních informací o daných pneumatikách. Na zakoupené pneumatiky dostanete v pneuservisu Praha 10 záruku, jako byste kupovali nové. Cena bude ovšem na hladině těch bazarových.

 

Nové pneumatiky vám na počkání nazujeme

Kromě standardního nákupu nových pneumatik existují ještě výjimečné a speciální příležitosti, kdy můžete služby bazaru pneu Praha využít. Například po nehodě, defektu apod., kdy potřebujete pořídit pouze jednu (dvě či tři) pneumatiky, nikoliv však celou sadu. V takovém případě se vyplatí koupit použitou pneumatiku, ideálně v stavu podobném pneumatikám ostatním. Při všech těchto situacích vám pneuservis Praha pomůže nejen s nákupem, ale nově zakoupené pneumatiky vám na váš vůz rovnou nazuje.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *