full screen background image

Profily pro LED pásky pro jejich skvělou funkci i vzhled

Možná také patříte k těm, kdo nejdříve LED páskům příliš nefandil, ale časem jste si na ně zvykli a dokonce jste se rozhodli, že si je instalujete doma, ve firmě či v dílně. Anebo naopak patříte k velké skupině mladých i starších, kteří si LED pásky ihned, jak byly k mání, nakoupili a montovali je téměř všude, kde se dalo. Pokud si je jdete montovat poprvé i poněkolikáté, nesmí vám chybět profily pro LED pásky.

 

K čemu slouží profily pro LED pásky?

Dnes už se LED pásky běžně montují nejen do obchodů, showroomů a dalších komerčních prostorů, ale i do moderních interiérů. Tím, jak docházelo ke zvyšování výkonu LED pásků, bylo nejdříve nutné odvádět teplo z jejich blízkosti. Stejně tak bylo nutné LED pásky uchytit, jednoduše namontovat, chránit před vlivy z vnějšku a docílit osvětlení, které bude rovnoměrné a nebude nikoho oslňovat.

A tím jsme se dostali až k profilům. Profily pro LED pásky se nejčastěji instalují do profilu do sádrokartonu. Často žádané jsou i rohové profily pro LED pásky. Volit ale můžete i profily nástěnné, vestavné, speciální atypické, jež mají netradiční rozměry, nebo profily do zmiňovaného sádrokartonu.

 

Zaměřeno na estetiku

Profily pro LED pásky mohou ale plnit i estetickou, zkrášlující funkci. Proto je možné vybírat mezi profily pro uchycení LED pásků z několika barevných variant. Jde o profily v přírodní, bílé, hnědé a černé barvě. Šikovní kutilové si mohou poměrně jednoduše vyrobit LED svítidlo přesně na míru do prostoru, kde je potřeba.

 

Na kolik vás profily pro LED pásky přijdou?

Ty nejlevnější hliníkové profily pro LED pásky stojí kolem 80 Kč za metr, ale mnozí prodejci vám poskytnou množstevní slevu. Nejdražší profily mohou stát i kolem 800 Kč za metr.

Bohatou nabídku mnoha typů osvětlení i příslušenství k nim najdete na ampul.eu/cs/.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *