full screen background image

Revoluce ve skladování a přepravě je tu! Představujeme online monitoring lokality a stavu nákladu po celém světě.

Propojení aktiv pro inteligentní síť nikdy nebylo jednodušší. Dovolte, abychom vám představili nejnovější inovaci od evropského lídra na trhu v operacích dodavatelského řetězce, společnosti Schoeller Allibert! Nese název SmartLink®.

Nechali byste si líbit technologii umožňující sledování vašeho nákladu od startu do cíle? S průběžným informováním se o teplotě, tlaku, obsahu i aktuálním stavu baterie? Máte ji mít.

 

Unikátní technologie Smartlink®

Za unikátní technologií Smartlink® stojí špičkoví vývojáři renomované společnosti Schoeller Allibert, jež už více než pět dekád patří mezi světové lídry ve výrobě ekologických recyklovatelných plastových obalů. Technologie Smartlink ale jde ještě dál.

 

Bezdrátová technologie LPWAN

Jejím prostřednictvím máte jedinečnou možnost jednotlivé přepravky propojit a jejich obsah během transportu průběžně sledovat. K tomu slouží jedinečná bezdrátová technologie LPWAN, která vytvořením sítě inteligentních aktiv umožňuje jejich vzájemné propojení. Spravovat a ovládat je pak je možné prostřednictvím zabezpečené cloudové platformy SmartLink®.

 

Revoluční logistické řešení

„SmartLink® je revoluční nové logistické řešení společnosti Schoeller Allibert, které umožňuje uživatelům na základě údajů o sledování aktiv přijímat informovaná rozhodnutí,“ uvedl v oznámení uvedení SmartLink® na trh Ludo Gielen, CEO společnosti Schoeller Allibert. „Jako lídr na evropském trhu v operacích dodavatelského řetězce jsme odhodláni zlepšovat výsledky v globální logistice prostřednictvím inovativních produktů, které podporují udržitelnost.“

 

Úplná a bezproblémová správa zdrojů

Hlavní funkcí technologie SmartLink® je poskytování úplné a bezproblémové správy zdrojů, která podporuje spolehlivost a vztahy mezi podniky. Díky SmartLink® a prostřednictvím efektivního, levného a dlouhého dosahu připojení LPWAN mohou uživatelé prakticky nepřetržitě dohlížet na svá aktiva. 24 hodin denně a z kteréhokoliv místa.

 

Sledujte teplotu, tlak, obsah i stav baterie

K přenosu dat dochází prostřednictvím diskrétních senzorů zabudovaných přímo do přepravního produktu vybaveného touto výjimečnou technologií. Ta tak společnostem umožňuje sledovat teplotu, tlak, obsah i aktuální stav baterie. SmartLink® ovšem také podporuje předdefinované sledování geolokace a geofencing, což vytváří virtuální hranici, která vyšle upozornění, když přepravky vstoupí do určité oblasti nebo ji opustí.

 

Maximálně efektivní spravování parku

Možnosti technologie SmartLink® ovšem jdou mnohem dál. Tím, že operátoři mají možnost průběžně sledovat náklad, zároveň dochází k optimalizování procesů v celém dodavatelském řetězci. Spravování parku tak je maximálně efektivní.

 

Jednoduché užívání

Užívání technologie SmartLink® je navíc velmi jednoduché. Flexibilní a pohodlnou správu aktiv na jednom místě poskytuje exkluzivní portál pro sledování a trasování SmartLink®. Do něho se jednoduše zadají jedinečné ID čárových kódů, čímž automaticky dojde k efektivnímu katalogizování zásob a zefektivnění nákladů. Tento systém navíc odrazuje od krádeží a snižuje jejich rizikový profil pojištění.

 

Chytré ovládání kdekoli a kdykoli

Data poskytovaná ze SmartLink® lze získat prostřednictvím různých hlášení, která uživatelům umožní přijímat informovaná rozhodnutí a na základě všech známých proměnných zlepšovat výsledky. Jednoduchý, bezpečný, přehledný SmartLink® pro sledování a trasování nabízí úplné pokrytí EU – pokrytí zbytku světa je k dispozici na vyžádání.

 

Produkty umožňující vybavení technologií SmartLink®

Technologií SmartLink®je možno vybavit tyto produkty: skládací paletové kontejnery – Magnum Optimum® 1210 & 1208 595 – 975 vysoký, Magnum 0806, Optishute® a Hopper®

IBC kontejnery – Combo Life® 65/285, Combo Fructus® 280/300/315, Combo Excelsior® 265

Pevné paletové kontejnery – JumboNest®, Maxilog®, Agrilog®, Agriplus®

Rotomolding – ChemiFlow®

Obrázek o tom, jak technologie funguje, získáte po zhlédnutí tohoto videa:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *