full screen background image

ZLINER rozjíždí vedle svých stávajících aktivit i velkoobchod s pneumatikami

Přestože v sortimentu firmy ZLINER nechyběly mezi náhradními díly pneumatiky již doposud, teď se do jejich prodeje pouští naplno. Převzala totiž část distribuce prodeje pneumatik společnosti Handlopex CZ s.r.o. Nový velkoobchod s pneumatikami cílí na stávající i nové zákazníky ZLINER.

Počínaje 1. dubnem 2021 převzala společnost ZLINER obchodní aktivity firmy Handlopex CZ s.r.o. ZLINER se tak vedle celé řady svých významných aktivit stal též dodavatelem pneumatik pro Čechy a Vysočinu. Pro významného dodavatele náhradních dílů, kterým ZLINER je, to znamená zcela přirozené rozšíření aktivit a obchodní činnosti. Velkoobchod s pneumatikami vzniká na poměrně silně konkurenčním trhu. ZLINER je však již mnoho let silným hráčem, který má šanci pozice na trhu změnit.

 

ZLINER se jako nový distributor pneumatik na trhu velice rychle rozkoukal

Záhy vybudoval distribuční sklad v Praze, odkud pneumatiky vyskladňuje. Firma též nezůstala pouze u sortimentu pneu Handlopex CZ s.r.o. K desítkám značek, které velkoobchod s pneumatikami nabízel, přidala oblíbené a žádané značky pneu Barum, Continental, Matadoor, Uniroyal a Semperit. Z moderního distribučního skladu v Praze dnes ZLINER zásobuje nejen česká zákazníky, ale i ty ze Slovenska a jiných států. Pneu dodává celé řadě významných dopravních firem.

Cílem firmy je získat jako prodejce pneumatik silnou pozici na trhu, a to přes silnou konkurenci. Firma se snaží nabízet pneumatiky s garantovanou kvalitou pro celé spektrum vozidel: osobní vozidla, užitková vozidla, nákladní vozy, zemědělskou techniku a samozřejmě autobusy, na jejichž prodej a servis se ZLINER specializuje.

Co znamená nové zaměření ZLINER pro stávající zákazníky? Ale i pro další lidi, nakupující pneu či náhradní díly? Velkou výhodou je, že si lze v e-shopu www.zliner.cz objednat najednou obojí. Díky kvalifikovaným zaměstnancům firmy mají zákazníci možnost využít poradenství, ať již jde o výběr náhradních dílů, nebo sortiment velkoobchodu s pneumatikami. ZLINER si zakládá na dodávkách v smluveném termínu a na perfektním zákaznickém servisu.

 

ZLINER není na trhu žádným nováčkem

Příští rok, v roce 2022, oslaví firma 70 let své existence. O dva roky později, v roce 2024 uplyne 20 let od doby, kdy se firma přejmenovala. Firma, která v roce 1952 začínala jako ČSAO n. p. Gottwaldov, se postupně proměnila na moderní rodinnou firmu, jež je jedním z největších prodejců autobusů v České republice. Jako dobrý prodejce nabízí ZLINER kromě sortimentu autobusů Iveco či midibusů, které dováží ze Slovenska, vlastní síť autorizovaných servisů zaměřených zejména na autobusy, trolejbusy, ale též na nákladní vozidla. S tím jde ruku v ruce též prodej náhradních dílů pro více než 50 značek vozidel, ale i nový velkoobchod s pneumatikami. ZLINER nabízí podej jednotlivcům, firmám, ale poskytuje též komplexní služby dopravním podnikům.

 

Společnost ZLINER však své aktivity rozšiřuje i do dalších oblastí

Jako ZLINER HOME je známá prodejna domácích potřeb, železářství, elektra a sortimentu voda-topení na třídě Tomáše Bati ve Zlíně. Prodejna se nachází za autosalonem ZLINER.

Firma se též v rámci své dceřiné společnosti ZLINER ENERGY a.s. angažuje v „plynofikaci“ dopravy. Nabízí přestavby vozidel na CNG, pronajímá vozový park na plyn, též staví a provozuje plnicí stanice CNG s tím, že pro ně rovněž vyvíjí technologie. Firma je jediný poskytovatel komplexních služeb v oblasti využití stlačeného zemního plynu CNG pro dopravu v České republice. Tyto služby využívají jednotlivci i firmy. O CNG je zájem. Jde o ekologické řešení dopravy, které je současně ekonomickým, protože pomáhá ušetřit 35 až 50 % veškerých nákladů na pohonné hmoty.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *