full screen background image

Těsnění pro řemeslníky? Víme, kdo je jasný favorit

Společnost Texim působí na českém trhu od roku 1991. Podnikatelské kroky zahájila výrobou pracovních rukavic a gumárenským zbožím. Samozřejmě, že mezi produkty se od prvního dne objevují i nejrůznější druhy těsnění, které k dnešnímu dni tvoří dominantu celé nabídky.

 

Instalatérské těsnění v mimořádné kvalitě

Za téměř jak 30 letou historii se nabídka pyšní prvotřídním sortimentem. Katalog obsahuje vodovodní těsnění, topenářské těsnění, těsnění přírub, těsnění ventilu, ale i samolepicí těsnění nebo speciální těsnící profily. Obsáhlost nabídky rozšiřuje těsnění oken, těsnící desky, těsnění na zahradu i stavbu a vše v nadstandardní kvalitě.

 

Důležité potřeby pro instalatéry

Instalatér si zde může objednat instalatérské teflonové těsnící pásky nebo hermetické a grafitové pasty.Nechybí lepidla, tekuté těsnění či těsnící závitová nit. Každý instalatér se může z pohodlí domova dostat ke kvalitnímu sortimentu a nakupovat ve společnosti Texim s trvale sníženou cenou.

 

Demonstrace kvality? Těsnění oken a dveří, které zvládne každou mezeru

Na webových stránkách společnosti Texim se objevuje těsnění oken a dveří v nejrůznějších rozměrech. K výběr správného druhu těsnění je třeba znát šířku mezery mezi dveřmi popřípadě oknem a jeho rámem. Následně si jen zvolíte těsnící profil oken v potřebné šíři.

Těsnění je vhodné k pohodlnému a především rychlému vyřešení komplikace u plastových a kovových rámů. Výhoda spočívá v lehkém silném lepícím spoji a okamžité funkčnosti.

To je jen malý výčet toho, co se v prvotřídní kvalitě soustředí ve výrobních procesech uznávané společnosti se stabilním postavením na tuzemském trhu.

 

Odkud se bere kvalita výrobků Texim

Firma Texim je vlastníkem vysoce moderních CNC vyřezávacích plotrů těsnění značky ATOM, který vykazuje skvělých výsledků i při řezání materiálů do tloušťky 20 milimetrů nezávazně na velikosti.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *