full screen background image

Už máte zateplenou střechu?

V parných letních dnech každý z nás vyhledává jakékoliv místo, kde by se dalo schovat před ostrým sluncem a horkem. Takových míst je čím dál tím méně. I vy si však můžete vcelku rychlým a jednoduchým způsobem vytvořit takový prostor ve vašem domě. Řešením je zateplení střechy, které dokáže vaši domácnost ochladit o několik stupňů.

 

Proč ji vůbec zateplovat?

Nezateplenou střechou totiž uniká obrovské množství tepla, které by mohlo být využito jinak. V letních dnech se špatně usíná, přes noc se horko nedá vyvětrat, protože i noční teploty jsou relativně vysoké. Stále se tak cítíte, jako by u vás bylo zapnuté topení. Do domácnosti totiž sálá teplo právě ze střechy. Řešením je její zateplení foukanou izolací, která tento složitý problém dokáže snadno a rychle vyřešit.

 

Nezáleží na tom, jaký typ střechy máte

Izolace Magmarelax lze použít jak pro ploché, tak pro šikmé střechy. U nich je zateplení o něco složitější, avšak s tím si proškolení technici hravě poradí. Zateplení šikmé střechy vám navíc umožní vytvoření nové, odolnější podlahy, čímž se rozšíří obytný prostor. Podlaha je smontována jako konstrukce z OSB desek, takže je její povrch dokonale rovný a hladký. Tím pádem se bude dobře uklízet a udržovat.

 

Zateplení bude doslova výhrou

Zateplení střechy vám pomůže vyřešit většinu dosavadních problémů s vaší nemovitostí. Pobyt v letních dnech se stane daleko příjemnějším a v zimě zase ušetříte nemalé částky za vytápění, protože teplo nebude z domu unikat ven. Celý proces zateplení je hotový za pár hodin při plném chodu domácnosti, a to bez prachu a hluku. Ani nepoznáte, že je vaše střecha již zateplena. K tomu všemu ušetříte nemalé částky za energie.

Jestliže stále nemáte svou střechu zateplenou, měli byste tak urychleně učinit. Nejedná se o nijak finančně náročný proces, takže byste měli zateplení střechy co nejrychleji realizovat.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *