full screen background image

Výroba laděných výfuků Friedrich Motorsport

Zvýšit výkon motoru je možné několika způsoby. Jedním z nich je instalace nového výfukového systému. Díky sportovnímu laděnému výfuku je možné dosáhnout nejen zvýšení výkonu, ale také sportovního zvuku, po kterém touží každý milovník automobilů.

Možnosti zvýšení výkonu

  • optimalizace výfukového systému
  • optimalizace sání
  • optimalizace řídící jednotky
  • turbo a kompresor
  • nitro – oxid dusný

Optimalizace výfukového systému

Při optimalizaci výfukového systému je základním úkolem zvýšit jeho průchodnost. Důležité tak je, aby měl výfuk dostatek zpětného tlaku. Sportovní výfuky by tak měly mít hladké ohyby, aby se dosáhlo zvýšení efektivity výfukového systému.

Společnost FRIEDRICH MOTORSPORT se zaměřuje na výrobu laděných výfuků a výfukových systémů, které jsou založené na výpočtu výplachu zplodin a přizpůsobení vzduchu. Díky tomu dochází ke znatelnému nárůstu výkonu vašeho vozu a úspoře paliva.

Výukové systémy jsou vždy konstruovány a jejich výplach zplodin vypočítán tak, aby bylo u automobilu dosaženo nejlepšího výkonu a vše dokonale ladilo.

Firma FMS vyrábí výfukové systémy z pohliníkové oceli nebo nerezové oceli. Celkový design svého vozu můžete doplnit o koncovky. Můžete vybírat ze 65 různých typů. Veškeré zboží, které firma nabízí je opatřeno certifikáty pro provoz na komunikacích zemí Evropské unie.

2138-1403342182

FMS spolupracuje s firmou Tigmann, která provádí svařování nerezy, hliníku, mosazi, oceli i různých slitin. Díky široké databázi nerezových, sportovních, výfukových systémů dokáží vylepšit většinu automobilů, které se na našich silnicích objevují.

  • Audi
  • BMW
  • Ford
  • Fiat
  • Škoda

Výfukové systémy vyrábí také pro Lamborghinni, Mini, Jaguar, Subaru. U firmy FMS jsou k dispozici také univerzální díly pro výfukové systémy. Jedná se o univerzální roury, tlumiče nebo různé redukce a podobně.

Extrémní zvýšení výkonu

Výrazného zvýšení výkonu motoru se dosahuje za pomocí turba nebo kompresoru. Po instalaci těchto prvků se dostane do spalovacího prostoru motoru více směsi benzínu a kyslíku. S touto úpravou musí být také spojena instalace intercooleru, která chladí nasávaný vzduch.

Nitro

Jedná se o vstřikování oxidu dusíku. Ten dodá motoru okamžitý výkon, a to v poměrně velkém množství. Důležité je, aby instalaci provedl zkušený mechanik. Je potřeba zastavit hadice a kabely přímo do vozu.

Zvyšování výkonu automobilu je v současné době poměrně častá záležitost. Je ovšem důležité si uvědomit, že se vždy jedná o poměrně důležitý zásah, který by měl být proveden zkušeným mechanikem. Některé možnosti je možné kombinovat. Záleží tak čistě na míře investice a požadovaným výkonem.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *