full screen background image

Výrobce stínící techniky vás už 25 let chrání před sluncem

Ve světě bydlení se trendy neustále mění, přičemž inovacím podlehla dokonce specifická oblast jako stínící technika. Rodinnému domu s prosklenou stěnou sluší vertikální žaluzie. Útulným bytovým jednotkám punc ojedinělosti vtisknou venkovní rolety vyznačující se perfektními tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi. A nenahraditelnou součástí moderních zahrad jsou pohyblivé pergoly, respektive markýzy zastřešující terasy a posezení. V následujících řádcích vám představíme bohatý sortiment společnosti Maron, která oslavuje čtvrtstoletí své existence.

Většina výrobců klade důraz především na technické inovace, nicméně neměly by podceňovat ani designovou stránku. Nejenže se vylepšují izolační vlastnosti stínící techniky, zároveň se zvyšuje její estetická hodnota. Ryze česká společnost Maron, která na tuzemském trhu úspěšně působí 25 let, nabízí komplexní řešení stínící techniky od venkovního a vnitřního stínění, přes markýzy, až po pohyblivé pergoly.

 

Pergoly zastřeší vaši terasu

V letním období ostré sluneční paprsku znepříjemňují pobyt na terase. Pakliže toužíte po zastřešení, které ochrání posezení před nepřízní počasí, doporučujeme investovat do kvalitní pohyblivé pergoly. Společnost Maron vyrábí pergoly z různých materiálů. Dřevěné provedení přirozeně zapadne do prostředí zahrady, kdežto hliníková variace dokonale doplní nadčasovou vilu. A svou originalitou vynikají pergoly Vision. Možná máte posezení oddělení od domu, ani vy nepřijdete zkrátka. Společnost Maron navrhuje také samostatně stojící pohyblivé pergoly.

Neotřelým vzhledem se pyšní také markýzy, které představují ochranu před sluncem. Na své si přijde skutečně každý klient, ať už s menšími či většími nároky.

Obraťte se na společnost, která nabízí propracovanou stínící techniku. Stanete se dalším spokojeným zákazníkem, jemuž ostré letní slunce nebude dělat vrásky na čele.

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *