full screen background image

Kärcher děkuje

Milada Skutilová, jednatelka společnosti Kärcher, předala na tiskové konferenci 3. dubna 2019 Alianci žen s rakovinou prsu šek v hodnotě 319 900 Kč. Tuto úžasnou částku se podařilo nasbírat v rámci speciálního projektu „růžové aku stěrky“. V roce 2018 vytvořili designéři společnosti Kärcher speciální model vysavače na okna, jehož koupí přispěli lidé 50 Kč/kus na boj proti rakovině prsu.

3 dubna 2019 předala Milada Skutilová, jednatelka společnosti Kärcher, Evě Knappové, ředitelce Aliance žen s rakovinou prsu šek v hodnotě 319 900 Kč. „Jsem nadšená,“ řekla Milada Skutilová, „když vidím, kolik žen a mužů se do našeho projektu zapojilo. Těší mě, že tato myšlenka není českému národu lhostejná. Všem lidem, kteří se zapojili, patří naše obrovské poděkovaní.“

Kärcher v roce 2018 představil projekt pro podporu prevence proti rakovině prsu. Designéři společnosti Kärcher vytvořili speciální designovou aku stěrku WV 2 Premium Pink Ribbon, která v kombinaci bílé, šedé a růžové barvy vytváří unikátní podobu tohoto osvědčeného pomocníka na okna. Moderní, žensky jemný vzhled působí velice atraktivně. Hlavní myšlenkou nebylo ovšem vytvořit novou designovou podobu vysavače na okna, ale podpořit dobrou myšlenku. Koupí této unikátní aku stěrky lidé přispěli 50 korunami (za kus) na podporu boje proti rakovině prsu. Projektu se zúčastnilo 6 398 lidí, kteří si aku stěrku zakoupili.

Předání šeku: vlevo Eva Knappová – Aliance žen s rakovinou prsu, vpravo Milada Skutilová, Kärcher

Šek přijala z rukou Milady Skutilové ředitelka Aliace žen s rakovinou prsu, Eva Knappová. Poděkovala za tak vysokou částku a s úsměvem dodala, že je vlastně hezké, že lidé tak hodně uklízí. Peníze budou použity do edukačních projektů zaměřených na prevenci rakoviny prsu s názvem Ostře sledovaná prsa a Nejde jen o prsa. Závěrem obě dámy s hrdostí oznámily, že se dohodly na pokračování projektu i letos. Kärcher tak věří, že i v roce 2019 se najde co největší množství lidí, kterým bude myšlenka sympatická a podpoří projekt koupí „růžové aku stěrky“.

www.karcher.cz
Jeden komentář u “Kärcher děkuje

  1. Lida25 napsal:

    No to se cení, doma máme ten samý čistič ale v té klasické žluté barvě. No já nemám snad žádné předpoklady k rakovině prsu a určitě bych to žádné ženě nepřála. Ale zajímalo by mě jestli na to taková operace https://nova-prsa.cz/ může mít nějaký vliv jestli se třeba nemůže zvýšit výskyt rakoviny po takové operaci, to by mě zajímalo z technického hlediska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *